falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:
Може колись з неба униз
Впаде зоря для мене,
Може колись прийде на біс весна.
Може ще раз вернеться час
І я побачу небо,
Може ще раз, для нас.
Української музики мало. Якісної української музики мало катастрофічно. Сидів ніч на роботі, слухав радіо. А з першої ночі до п'ятої ранку - це як раз той час на наших радіостанціях просувати українську культуру ( за лімітом).Хоча. їх можна зрозуміти. Крутити по 138-ому кому один і той самий трек семирічної давнини - прямий шлях до закриття радіостанції і власного безумства. В Україні є достойні гурти, є якісна музика, але вони нікому не потрібні. Геніальні гурти тихо конають без ефірів , інтерв'ю і концертів. Вирішив скласти маленький хіт - парад власної  пам'яті. 5 гуртів, від розпаду яких дуже постраждала українська музика.
5 місце.
Fakultet.

2003_3
Офіційним днем утворення гурту вважається 1 вересня 2001 року, коли відбувся перший виступ колективу — під час святкування ювілею місцевої FM-станції «Радио Микомп».
Невдовзі гурт опинився без вокаліста і якийсь час провів у пошуках нового. Тим часом цю функцію виконував басист Червінський, а Fakultet брав участь у локальних та обласних рок-фестивалях, а також пройшов у фінал всеукраїнського фестивалю «Перлини сезону 2002» в Запоріжжі. За тиждень до фіналу музиканти знайшли нового вокаліста — нею стала Валя Левченко.
Відтак музиканти розпочали роботу над записом альбому та зйомками першого відеокліпу. Влітку 2005 року у львівському клубі «Лялька» відбулася презентація дебютного відео на пісню «Знов і знов», яке невовзі потрапило в ефір телеканалу «Enter Music». А вже навесні 2006 року вийшов і дебютний альбом «Мить» ( я , особисто, вважаю цей альбом найкращим в українській рок музиці з жіночим вокалом), презентація якого відбулася у дніпродзержинському клубі «Торба». Незабаром з'явився другий кліп на пісню «Вже не сон».
Того ж року гурт покинула Валя Левченко, а наприкінці року її місце зайняла Катя Агеєва.
Я вважаю це кінцем гурту, хоча з новою вокалісткою було записано ще кілька пісень, навіть відзнято пару кліпів. Але вокал і тексти були вже не ті. Останні відомості про гурт вдалося знайти за 2009 рік.
4 місце.
Карна.
afb98591bb
Івано-франківський гурт , створений в далекому 1997 році. Свою музику хлопці позиціювали як український фольк - ньюметал. Розпався гурт в 2011 році . За час свого існування, склад гурту неодноразово змінювався. тільки одна людина пройшла крізь всі ці роки - Влад Ярун . За свою 13-річну історію музиканти видали два альбоми «Летимо» (2003) та «Karna» (2010) і прийняли участь в укладанні трьох музичних збірок.
Дуже шкодую. В хлопців був свій неповторний стиль. Вони принесли мелодику в українську альтернативу.
3 місце.
Skinhate
SkinhateHurt
Все почалося з утворення в серпні 1994 року гурту Некропедофил, який дав один виступ у Нікополі і мав наступний склад: Андрій «Юрик» Дядюра на вокалі й гітарі, Олександр «Степан» Степаненко на бас-гітарі і Олександр «КухХхтя» Кухтін на ударних. В жовтні того ж року гурт змінив назву на Godless, де на вокалі з'явився Олександр «Єфим» Єфименко, і виступив теж у Нікополі. Потім з 1995 по 1997 рік хлопці створюють групу Virgin Cunt, яка концертує в Орджонікідзе і навколишніх містах, але замість Андрія Дядюри гітару в руки бере Віталій «Кузьма» Кузнецов.
В 1998 році Олександр Єфименко покидає гурт у зв'язку з переїздом у Дніпропетровськ, але в нього повертається Андрій Дядюра в якості гітариста і на вокал приходить Євген «Ж.К.» Лашко, на бас-гітарі став грати Віталій Кузнецов. В такому складі група бере назву Hate і виступає, зокрема, в 1999 році на центральній площі Орджонікідзе на святковому концерті, присвяченому Дню Незалежності України. В тому ж році гурт запрошено на концерт до Києва, де з'ясувалося, що вже існує група з такою ж назвою, тому було прийнято рішення назватися Skinhate. Автор логотипу групи - Євген «Ж.К.» Лашко.
Війна в головах (2001-2002)

У 2000 році Віталій Кузнецов сів у в'язницю, тому на його місце прийшов Антон «Калина» Єлісін. В цьому ж році відбулась перша страшна трагедія в групі — був вбитий гітарист і один з засновників колективу Дядюра Андрій.
Альбом «Війна в головах» був виданий в 2001 році компанією «Moon Records». Стиль виконання являє собою хардкор з жорстким реп-вокалом, у текстах присутня ненормативна лексика. «Фішкою» диска є семпли з різних американських фільмів з російським озвученням, які є епіграфами до пісень. Альбом присвячений пам'яті вбитого Дядюри Андрія. Після виходу «Війни в головах» хлопці вирушили в тур великими містами України.
У 2002 році Віталій Кузнецов повернувся з тюрми у гурт, і виступив з ним, зокрема, у Гомелі.
Квиток до раю (2002-2006)

У 2002 році лейблом «Moon Records» був випущений альбом «Квиток до раю», тексти якого розповідають про ще більшу ненависть до людських пороків (наприклад, пісні «Квиток до раю», «Так!» і «Самоліквідатор») та прагнення людини розібратись в собі та в своєму відношенні до світу (пісні «Три місяці» та «Нескінченна»).
У 2003 році Євген Лашко переїжджає у Київ на постійне життя, тому він має можливість бачитися з гуртом лише на концертах у великих містах. Тоді ж він без дозволу інших учасників гурту вирішив зміксувати пісні з попередніх альбомів, тому був виданий поки що єдиний альбом міксів «Hatemix».
2004 рік ознаменувався виступом на Майдані Незалежності в Києві і відходом з гурту Віталія Кузнецова у зв'язку з його переїздом до української столиці. На місце Віталія прийшов Сергій «Банан» Маришев з гурту Банановий Гай.
Навкруги (2006-2010)

Третій альбом гурту «Навкруги» записувався протягом 2005 року і був виданий у 2006 році на лейблі «Moon Records». У зрівнянні з попередніми альбомами «Навкруги» звучить іще важче; тексти стали жорсткішими (пісні «Навкруги», «Понеділок»), але знайшлося місце й для «лірики» (пісня «Мєдляк»).
У 2006 році з-за розбіжностей з іншими учасниками Skinhate'у його тимчасово покинув вокаліст Євген Лашко[1], на його місце прийшов Дмитро «Куст» Кустіков, який до цього грав у гуртах ГроХіт і Банановий Гай.
У 2008 році з гурту пішов його басист Сергій Маришев, тому в якості сесійного бас-гітариста був взятий Олексій «Alexbrutalcore» Фісюк, який є гітаристом дніпропетровського гурту Disentrail. Тоді ж у гурт повернувся Євген Лашко, але в 2009 році після київського концерту він у другий раз покинув гурт.
Після цього , я вважаю історію гурту закінченою. Так, гурт навіть зараз продовжеє своє існування ( під назвою Hate) ,але тієї щирості в текстах, тієї потужності в музиці вже немає.
2 місце .
Etwas Unders
news
Гурт, який в майбутньому почав називатись Etwas Unders, зібрався в травні — червні 2004 року. Першими участниками гурту стали троє музикантів з діаметрально протилежних за стилем команд: гітарист — Євген з гурту M.O.S.T. (альтернативний панк-рок), бас-гітарист Alice і барабанщик Amadeus з гурту Гефсиманський Сад (прогресивний метал).

Музика гурту замислювалася як поєднання ню-металу і пост-ґранджу. Вокал обов'язково мав бути жіночим. Оскільки з музикантами ситуація була визначеною, впродовж літа гурт почав активний пошук вартої дівчини на роль вокалістки.
Олена Абрамова (Scady)

На початку вересня Alice привів до групи Таню, яка задовольняла усі умови: вміла співати, а головне — ґроулити, мала гарну зовнішність, а також бриту голову. В той же час відбулися деякі зміни в основному складі. Гурт покинув «потенційний» (тому що з ним відбулась тільки одна репетиція) барабанщик Amadeus. Після деяких міркувань про можливість урізноманітнити команду ще однією дівчиною до складу увійшла дуже оригінальна і екстравагантна барабанщиця Scady (також, на той час, грала в гурті Ы, що грав у стилі ню-скул-хардкор). Хоч вона і не мала великого досвіду спілкування з інструментом (вчилась приблизно півроку), але показала дуже стійкий потенціал і сильне бажання, в результаті всі залишились більш ніж задоволені.

З новим складом гурт почав готувати свою програму. Вже 23 жовтня Etwas Unders (саме перед концертом була прийнята остаточна назва) мали нагоду виступити з такими відомими колективами, як SkinHate і Опозиція в київському клубі «Shullavka». Концерт пройшов досить непогано, але через малу кількість пісень (кавер на Dry Kill Logic, майбутня Смолокурова Ідея, майбутня Отрута) виглядав незакінчено і непереконливо. Через деякий час розійшлись дороги гурту і вокалістки через деякі розбіжності поглядів на творчість і досить велику зайнятість Тані на роботі.

Почались нові пошуки дівчини, яка була би не гірша за попередню. Нею виявилась Лєна, учасниця екс-гурту Scream, яка була помічена і позитивно оцінена на концерті її гурту, який на той час ще існував в будинку культури «КПІ». Дівчинка Лена була дитиною музичною, співала з пелюшок, що й привело її в підсумку спочатку в музичну школу, а потім у музичне училище ім. Глієра на клас скрипки і на вокал. Паралельно із цим було освоєно фортепіано, баян і багато іншого. Однак класична освіта виявилася незручною платформою для донесення своїх думок світові, тому Лєна спочатку брала участь у колективі рідного міста — База R, пізніше, у столиці, був Скрім, а потім уже Etwas Unders.

В такому складі Etwas Unders оновлює вокальні партії на попередні пісні і починає готувати інші.
Etwas Unders на Global Battle Of The Bands (2006 рік)

За два роки існування гурт давав концерти майже у всіх обласних центрах України. Одним з головних фестивальних досягнень є Перша Премія на Фестивалі «Тарас Бульба», а також звання «Найкращий альтернативний гурт України 2006 року» за оцінкою фестивалю The Global Battle Of The Bands. Ця нагорода дала Etwas Unders змогу виступити на фіналі фестивалю в Лондоні на сцені легендарного клубу «Astoria». В 2007 році гурт випустив свый перший ( і  нажаль, єдиний )альбом  "Etwas Unders" ...і розпався. Гурт покинула вокалістка Олена Абрамова. Зараз вона є учасницею ( як і засновницею, здається) гурту "Vivien Mort", який сам по собі є також цікавим, але явно не те. Тільки чудовий голос залишився.
1 місце.
Димна суміш.
bfDDLAgaxMti31h8xzz3
Димна Суміш — український музичний гурт. Заснований 3 грудня 1998 року в м. Чернігові. Гурт грає суміш з хардкору, панку і психоделіки. Переможці фестивалів «Червона Рута» (Україна), «Перлини Сезону» (Україна), «Доски» (Москва), «Woodstock» (Польща).
Учасники гурту — вегетаріанці. Вони відкрито висловлюють свою думку проти насильства, вживання наркотиків та алкоголю, бажаючи донести слухачам своєю музикою та текстами пісень життєві цінності.
У квітні 2012 році учасники гурту заявили, що гурт тимчасово припиняє свою діяльність через неможливість «миритися з ситуацією в нашій країні — коли культура на останньому місці, а натомість панує суцільна політика, зомбування, соціальні експерименти і легкий тоталітаризм».
Сашка дуже не любили організатори концертів). То гітара летить в стійку, то роздавлені монітори. Але музику вони грали унікальну і неповторну.
Моя особиста історія з концертами цього гурту дуже довга і дуже забавна, коли небуть повідаю. А зараз просто сумно, що хлопці не грають.

NB. матеріали зібрані по всьому інету - заєбуся збирати лінки. Так що вибачте , якщо що не так.
NB2. Про Роллікс я писав вже... здається.
Tags: деп, музика, настрій, просто так, стирено на просторах інету, історія
Subscribe

 • Про Ґданськ2019. Ранок в місті

  Відкрию очі у ранок, Відчую дотик твого сну І злечу з ним у світанок, Вже більше не засну. Про Ґданськ2019. Я покажу тобі Про…

 • Про чистоту

  Ішов гуцул з Коломиї, а гуцулка з бані, Посідали під смереков, зробили сніданє. Доброго ранку Любите ходити в баню? Чи сауна краще? Або…

 • Про страхи

  Він стояв вночі І поки його ніхто не бачить Змінював ключі, А ще вішав свої тим, Кому не стачить. Goede morgen Чи боїтеся ви когось з мультяшних…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments