falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про братюнь

May it be
When darkness falls
Your heart
Will be true

You walk along a road
Oh how far you are from home
3dcd9b1b186a40e51062f25dd357a027
Хоббіти - це явно українці. Живуть в своєму Ширі, за принципом "моя хата скраю ,я нічого не знаю". Люблять пожерти. Більшість ніколи не бувала за кордоном.
Саруман - Януковоч. Продався кацапстану - Мордору. Думає що Мордор  поділиться з ним владою. Але той як завжди його наєбе. Вивів нову породу донецькіх орків урукхаїв. Відрізняються від звичайних орків тим. що нібито свої - можуть ходити під світлом сонця- але все одно орки.
Гноми - жиди. Люблять золото. Ховаються від всіх інших жителів Середземномор'я в своїх  горах - Ізраїлях. Носять бороди і косички (пейси). Їх ніхто не любить і вони не люблять нікого.
Ельфи - гейропейці. Нібито всі їх люблять. і вони всім допомогають. Але ,сцука, в свою країну вони мало кого пускають. І чото в них червиве в середині є все таки.
Орки Мордора - зрозуміло , що це брати наші менші росіяні. Живуть в гівні, і хочуть рознести це гівно на весь світ. Вічно ображені. Мають великі запаси зброї, якою постійно гримлять. Поклоняються Саурону. Думаю, ви вже зрозуміли, хто такий Саурон - Путлєр.
Горлум - Ну Ющ же! Трохи поторочений діоксином завжди труситься надд своєю "прєлєстю". Умовно . але все ж таки позитивний персонаж.
Люди. Ну,  Арагон. зокрема - явно амеегиканці. Чисто їхні заморочки, коли один товариш. Валить орди бусурман. Чисто Капітан Гамерика.
Назгули - Світавая ось добра!)). Бгг. Напівлюди, навіппривиди комунізму. Це явно Азірови, Собачниги. Угочавеси і інші Лукашенки. Слуги Саурона.
Гобліни. Тут можете посперечатися, але на мою думку - то явно молдавани і інші азейбаржанці з осетинами. Чорненькі, живуть по мазанкам під землею. Виконуються чорну роботу і організовують банди. які нападають на добрих комрадів.
Гендальф - Це Амаяк Акопят. Тіпа чарівник. Але смішний.
Кого я забув?

Tags: zero tolerance, дурка, книги, яке ж я пиздовате!
Subscribe

 • Про горби

  Там між горами є квіти, що не зірвані ніким Їх не топчуть ногами, вони там віки А ми тут і ми стирали свої кроси об бетон На алеях дірки тут, а не…

 • Про дороги

  Хтось метнув неминучу стрілу. Захиталось струнке оперіння, І, негаданий креслячи лук, Під ногами тікає каміння. Labas rytas Бруківка краще чи…

 • Про дитинство

  Так відступало твоє дитинство — ставився голос, губились друзі, високо в небі міцно і стисло висло життя, мов сережка у вусі. Kumoorn Коли…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments