falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про бобслей

You stop and I go
You're twenty below
Now what I wanna know
Is what do you see in me?

My flaming red bobsled
6
Це атмосферний місце має цікаву історію і знаходиться в Київській області, Вишгороді. Вам знадобиться не менше 20 хвилин їзди на маршрутці і ось ви вже на місці - неподалік від Київської ГЕС.

Прогуляйтеся по набережній вліво від бетонної чайки, підходите до прибережної спортбази і там поступово матеріалізуються скелети бобслейній треку.

Спортивна база «Вишгород» колись славилася підготовкою спортсменів з санним видів спорту. Саме тут починала свою кар'єру учасниця олімпійських ігор Наталія Якушенко. Проходили тренування і змагання. Але крім тренувань олімпійців на базі постійно працювала дитяча спортивна школа.

Тренування йшли і влітку і взимку. Влітку на санки пристосовувалися великі пластикові колеса. Було голосно і не так швидко, як взимку, але все одно - тренування йшли. Самі санки важили до 20кг., Тому розштовхати їх або перенести в інше місце було досить проблематично. Також тут встановлений причіпний бугельний підйомник довгої 200 метрів і взимку, хоч не на санках, але на лижах тут можна прокататися до цих пір.

Так і було до «перебудови». Після ж історія бази стає сумною. Постійно мінливий керівництво, звільнення тренерів ... з цими бідами стикалося, напевно, кожне спортивне установа в дев'яностих роках. Дитяча спортивна школа була закрита. Потім трапилася пожежа або підпал - згоріла частина траси. Відновлювати її ніхто не став - не було грошей і трек повільно, але впевнено почав занепадати і розвалюватися. У підсумку база зовсім припинила свою роботу.

5

7

13

8

9

11

12

10

Tags: Київ, Україна, вихідні, зима, фото
Subscribe

 • Про поверхи

  Випалені кнопки, втиснуті до бруду В ліфті хтось залишив кашель і застуду Пол, фанерні стінки в нецензурних текстах, Де розчарування, мрії і…

 • Про колеса

  Їде крізь роки трамвай І мигає табло – Все наче як і було. Попри гігантський базар І Французький бульвар – Що йому той календар! Good…

 • Про Кавказ19. Серце нації

  Я закриваю свою очі І відлітаю у світ дивний Я відшукати її так хочу Країну схожу на сон чарівний Про Кавказ19. Привіт, Вірменія! Про…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments