falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про помаду. Цікаве

И значит надо, ударить надо, холодным взглядом
По этой глупой маске.
С ядом, твоя помада, да ты, засада,
Для тех, кто верит в сказки.

Я ,якщо чесно, не дуже полюбляю, коли дівчата фарбують губи. Воно мажеться і не смачна). Я розумію , іноді треба , але деякі мазюкаються так, що стає набагто гірше.. ога. Цікаві факти про помаду.
1209224329_001000345

1. Перша губна помада з’явилася у вигляді олівця, упакованого в шовк. Ця подія мала місце у 1883 році у Франції на виставці косметичних засобів.
2. Найдорожча губна помада містить мікрони самого справжнього рубіна, який змушує її мерехтіти дорогоцінним блиском.

3. Існує губна помада, сприяюча схудненню. Вміщені у ній екстракти м’яти, істотно, знижують апетит.

4. Розробляється губна помада, яка допоможе боротися з такою шкідливою звичкою, як куріння. Антинікотинова помада буде містити ефірні олії лимона і герані.

5. Помади незвичайних кольорів – фіолетова, зелена або блакитна – стають все більш актуальними. Лаки для нігтів раніше теж були тільки рожевих або червоних відтінків.

6. Найсексуальнішим кольором помади , по колишньому, вважається – червоний. Всі відтінки цього кольору неминуче привертають увагу.

7. Сучасна помада не тільки прикрашає жінку, але і доглядає за шкірою губ. рослинні масла, кераміди, натуральні екстракти – ось невеликий список речовин які містяться у ній.

8. Губна помада, що збільшує обсяг губ – робить губки більш об’ємними на 25%. Щоб добитися таких результатів, досить наносити її один раз в день.

9.Кожна жінка за своє життя з’їдає в середньому близько 4 кілограмів цього косметичного засобу.

10. В епоху Ренесансу помадою стали користуватися не тільки жінки, а й чоловіки! У Франції на суді Людвіга XVI представники сильної статі підводили помадою контури губ, для того, щоб зробити їх більш помітними на тлі вусів і бороди.
Tags: просто так, цікаве
Subscribe

 • Про відпустку18. Частина сімнадцята. Шкодер

  Гей! Бусурмане! Спробуй но загарбай наші береги!!! Штурми, облоги.Та боронили боги. І де ж ті вороги? Досі стоїть, не ворухнеться Брила історії -…

 • Про миті

  Мить і нас нема, Знов ніч сама іде додому. Мить, останню мить Якби спинить хвилину тому. Mirëmëngjes Вам колись було по справжньому…

 • Про стіни

  Ти живеш в домі зі скла, Він стоїть за вікном, Хочу я його дістати. Iterluarit Вам подобається будинок в якому ви живете? Оригінал…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments