falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про фітомеланін. Цікаве

Весняночка, паняночка,
Хто по тобі ходить,
Ой, там козак дівчиноньку,
За рученьку водить.


Тримайтеся люди. Скоро літо. І веснянки. Подобаються веснянки).

411
1. Назва «меланін» походить від грецького слова melas - чорний. Це збірна назва чорних та коричневих пігментів. В організмі людини меланін міститься в шкірі, волоссі, очах, тканинах внутрішніх органів і навіть у мозку. Меланін активно виробляється в шкірі під час сонячних ванн, він відповідальний за появу загару і веснянок.


2. Меланін припиняє процес старіння організму, активізує імунітет, захищає від ультрафіолетового випромінювання, від радіації
3. Меланін є самим сильним природним антиоксидантом, відомим у природі. Головна роль антиоксидантів - боротьба з вільними радикалами, які руйнують клітини шляхом запуску окислювальних процесів. Тому захист від передчасного старіння - одна з найважливіших функцій антиоксидантів.
4. Цікаво, що в деяких відомих нам ласощах міститься велика кількість меланіну: в чорниці, каві, чаї, чорносливі, темному винограді і навіть у шоколаді.
5. Найбільш близький за структурою до людського меланину - рослинний. Сировиною для його виробництва є екстракт чаги. Саме в екстракті чаги цей пігмент міститься у великій кількості.
6. Українські вчені виділили з губки унікальний природний аналог меланіну - фітомеланін. Він сприймається шкірою як власний, легко проникає вглиб, захищаючи її від ультрафіолетових променів. Ще одна незаперечна перевага фітомеланіна - він має потужну антиоксидантну дію, зупиняє руйнівну дію вільних радикалів.
7. З наукових лабораторій фітомеланін через 10 років прийшов в косметологію. Він відкрив новий напрям в косметиці, дозволяючи створювати на своїй основі препарати багатофункціонального дії. Основне завдання таких продуктів - відновити баланс в роботі клітин, порушення якого призводить до передчасного старіння.
8. Фітомеланін дозволив вирішити проблему захисту від швидкого руйнування активних речовин, що містяться у водних витяжках з рослин. Водні екстракти, стабілізовані фітомеланіном, дають можливість отримати принципово нову за своїми властивостями лікувальну косметику.
9. Особливі властивості надає фітомеланін і засобів по догляду за волоссям. Фітомеланін у складі шампунів, кондиціонерів для волосся, масок для волосся і шкіри голови усуває запалення, сприяє зміцненню волосяної цибулини, стимулює відновлення шкіри і зростання здорових волосся.


Tags: весна, настрій, цікаве
Subscribe

 • Про страхи

  Він стояв вночі І поки його ніхто не бачить Змінював ключі, А ще вішав свої тим, Кому не стачить. Goede morgen Чи боїтеся ви когось з мультяшних…

 • Про молитви

  Танцюй мій бог, ніби камер нема Бо всі ігри на двох А я сама - сама Сама - сама Kumoorn Якби, гіпотетично, бог існував і так само, гіпотетично,…

 • Про етапи

  Ах життя моє — кругле як м'яч, Ти з яких зірвалось шківів. Души мене. Кров'ю моєю пияч. — Так ніхто тебе не любив. สวัสดี ครับ Який…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment