falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про мовчання

Мы люди, мы можем всё в этом мире
Только жизни свои мы давно загубили
Только можем калечить себя и планету
Убивая детей и штампуя монеты
Мы люди, мы можем всё в этом мире
Только жизни свои мы давно загубили
Мы рождаем лишь ложь, забывая про совесть
Мы катимся внизУ листопаді 2006-го року в Луганську розпадаються два гурти: «Diffidence» і «Батарея». Гітаристи, Славік і Роман (ex-Батарея), почали шукати музикантів для нового проекту. Так 13-го грудня 2006 року утворилася нова група - «Zона Мовчання».


До хлопців приєдналися барабанщик - Макс Sepultura, басист - Юра Don_Bass (ex-Diffidence) і вокаліст - Саша [eaglesd] (колишній учасник групи «Родом з нізвідки»). Хлопці одразу сильно заявили про себе в альтернативній тусовці Луганська. З початку 2007-го року, починається бурхлива концертна діяльність. У середині 2007 року група випустила демо-альбом «Хто?». Ця платівка виправдала надії любителів Луганського nu-metala. Альбом розійшовся дрібним накладом по всіх куточках України.
Починаючи з літа 2007 року, почалася низка змін у складі. У серпні, покинув гурт вокаліст - Олександр [eaglesd] Ковріжних. Кілька концертів група грає без вокалу. З жовтня місяця його місце зайняв Сергій [Pest] Ковальов (ex-Elepsise).
З приходом нового вокаліста, гурт набагато важчає. Крім стандартного для стилю гроул, з'явилися елементи «гроул в собі». Почалася кропітка робота над новим матеріалом. Було відіграно ряд концертів по містах України.
У лютому місяці 2008 року, з технічних причин, гурт покидає барабанщик - Макс Sepultura. Практично моментально команда знаходить заміну. На місце Макса сідає Андрій [Torque] Литвиненко (ex-Self Divide), в цей же час в групу приходить і другий вокаліст - Руслан [Eagle] Огнев (ex-Self Divide). В кінці жовтня гурт  покидає басист - Юрій [Don_Bass] Тарасенко, йому на зміну приходить Олександр Morion.
Tags: клуби, концерти, музика, фото
Subscribe

 • Про відпустку 19. Частина сьома. Безмежність близько

  Ріки і озера, Мілина та дно. Все, що я знайшов там, - Бите скло, бите скло. Про відпустку 19. Частина перша. Варшава на один день Про…

 • Про відображення

  Дзеркало розбилося, Уламками дивилося, Довго ти тоді просила, Гірко голосила. Bari luys Як довго можна дивитися на воду? Оригінал…

 • Про Кавказ19. Серце нації

  Я закриваю свою очі І відлітаю у світ дивний Я відшукати її так хочу Країну схожу на сон чарівний Про Кавказ19. Привіт, Вірменія! Про…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments