falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про музику . Цікаве

Що б таке зробити,
Коли нема роботи?
Чи то пляшку з друзями розпити,
Чи книжку почитати?
А то наче щось там голову стискає,
Щось таке тихенько в голові дрімає,
Щось таке ніякове наче позіхає.


демотиваторы-про-аниме-демотиваторы-про-девушек-590
Всесвітньо відома музична композиція «Happy Birthday to You» досі захищена авторськими правами. Її можна спокійно виконувати в родинному колі або серед друзів, проте за комерційне використання у фільмі чи вітальній листівці, необхідно платити відрахування. Власник авторських прав на пісню щорічно отримує 2 мільйони доларів прибутку.Найпопулярнішою весільною музикою в США є пісня Уітні Х’юстон «I will always lоve Yоu». За дивним збігом обставин, вона ж є найпопулярнішою похоронною музичною композицією у Великобританії.

Серед музичних творів Джона Кейджа є п’єса «Organ ² / ASLSP (As SLow aS Possible)». Її типове виконання на фортепіано займає від 20 до 70 хвилин, однак пояснення в дужках дає вказівку грати п’єсу настільки повільно, наскільки це можливо. У зв’язку з цим в 2001 році в церкві німецького міста Хальберштадт почалося унікальне виконання цієї музичної композиції на органі, яке планується завершити в 2640 році (через 639 років після початку), а зміна акорду проходить приблизно раз на рік.

Міланська консерваторія носить ім’я Джузеппе Верді. Як не дивно, але в 1833 році йому було відмовлено в зарахуванні до цього навчального закладу. Юному Верді сказали, що він на 4 роки старший звичного для прийому віку, не є громадянином Ломбардо-Венеціанського королівства і позбавлений музичного таланту.

Найкоротша музична композиція в світі належить групі Napalm Death і називається «You Suffer». Її тривалість рівно 1,316 секунди, але за цей час музиканти встигали заспівати текст «You suffer – but why!?» (Ти страждаєш, але навіщо?). Пісня входить в альбом Scum, а в 98-му був випущений цілий диск з синглом цієї пісні.

Кожного разу, перш ніж сісти за стіл і приступити до виконання музичних композицій, Бетховен опускав голову в посудину з крижаною водою. Композитор залишився вірним цій звичці до кінця життя.


Tags: музика, просто так, тяпниця, цікаве
Subscribe

 • Про міста

  Але це було щастям: у ночі туманні та хмарні заблукати у місті, де квітнуть осінні ліхтарні, і довіку ходити удвох по висячій плантації, де…

 • Про воду

  Повільний корабель вантажений піснями темряву випалює сигнальними вогнями, Пливе до нестями, пливе до знемоги. Шукає землю любові і тривоги.…

 • Про кольори

  Хочеш, я твоїм кольором буду, Восьмим кольором, восьмим чудом, Білим... я буду білим, як сніг, Якщо ти ним бути дозволиш мені. Kaliméra…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments