falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про лоскотку. Цікаве

Я не выдержал и дал тебе с размаху между гла-аз.
Ведь щекотки я боюсь, я тебя предупреждал,
Что щекотки я боюсь, я тебе ведь говорил,
Нехер яйца мне ласкать, щекотальным языком.
А у а ууууууууууууу.

7964_900

1. Лоскіт допомагає нам зближуватися

Лоскіт може не лише викликати сміх, але і допомагає нам будувати стосунки. Ще в 19 ст. Чарльз Дарвін помітив, що лоскіт є механізмом соціального зближення. Він є однією з перших форм спілкування між матір’ю і дитиною. Також він допомагає налагоджувати зв’язки між друзями і вважається психологами частиною п’ятою, найвищою мірою соціальної гри, що включає близькість і когнітивну взаємодію.
2. Ми не можемо самі себе полоскотати

Якщо дотик іншої людини може привести до лоскоту, чому ми не можемо самі себе полоскотати? Учені припускають, що наш мозочок може відрізнити несподіваний дотик від очікуваних відчуттів, і це пригнічує реакцію лоскоту. Коли ми намагаємося себе полоскотати, мозок передбачає це і готується до лоскоту. Можливо, різна реакція на очікуване і несподіване з’явилася у людини, щоб краще захищатися від ворогів.

3. Лоскітливі місця – це найвразливіші місця під час атаки

Ступні і пахви вважаються двома самими лоскітливими місцями на нашому тілі. Крім того, більшість місць, чутливих до лоскоту, таких як шия, груди, область геніталій також є самими уразливими в битвах.

У пахвовій западині проходить пахвова вена і артерія, і вона надає безперешкодний доступ до серця, яке не захищене грудною кліткою. Шия теж містить дві важливі артерії в тілі людини, які забезпечують мозок кров’ю. Трахея, яка переносить повітря в легені, також знаходиться в області шиї.

4. Лоскіт є системою сповіщення нашого тіла

Також як свербіж, лоскіт може нас захищати, направляючи нашу увагу на зовнішні подразники, такі як хижаки або паразити. Такий тип лоскоту, званий книмесис – легкий лоскіт, рідко викликає сміх і властива людям і тваринам.

Учені з’ясували, що ті почуття, які ми випробовуємо, коли нас лоскочуть, примушують нас панікувати, і є природним захисним механізмом перед повзучими комахами, такими як павуки і жуки.

5. Лоскіт може перетворитися на тортури

В історії були випадки, коли лоскіт застосовувався як тілесне покарання. Так є свідчення того, що нацисти використовували лоскіт як тортури. Також древні римляни застосовували особливий вид тортур. Вони зв’язували порушників, занурювали їх стопи в солону воду і примушували кіз злизувати її. З часом лоскіт ставав дуже хворобливим.

Що ж до смерті від лоскоту, є свідчення того, що людина може померти від сміху, а значить теоретично це якоюсь мірою можливо.

6. Чим старше, тим ми менш чутливі до лоскоту

Чи являється лоскіт дитячою грою? Доля правди в цьому є, оскільки люди молодше 40 років в 10 разів частіше піддаються лоскоту, ніж ті, кому за 40. І це не тому, що дорослим не подобається лоскіт, просто з віком спостерігається поступове зниження тактильної чутливості.

7. Лоскіт можна зупинити

Як це зробити? Покладете вашу руку на руку людини, що лоскоче вас. До цього прийому часто удаються доктори. Коли лікар хоче оглянути живіт пацієнта він може попросити покласти його руку на свою. Таким чином, ви як би проробляєте ті ж дії, що і лікар, що примушує наш мозок думати, що ви лоскочіть самі себе. Проблема полягає лише в тому, щоб схопити руку того, що лоскоче.

8. Лоскіт допомагає схуднути

Якщо лоскіт викликає у вас сильний сміх, то це призводить до спалювання калорій. Учені з’ясували, що 10-15 хвилин сміху спалює додаткові 10-40 калорій в день, що може означати втрату ваги в декілька кілограмів за рік. Кінцево це не те ж саме, що ходити в тренажерний зал, але якщо ви вирішили схуднути, кожна калорія має значення.

9. Лоскіт може приносити сексуальне задоволення

Для деяких людей лоскіт практично будь-якої частини тіла приносить їм задоволення, а є і ті, хто збуджується, спостерігаючи за тим, як лоскочуть інших. У широкому сенсі, лоскіт може служити формою попередньої гри. Проте при книсмолагнии – збудженні від лоскоту, вона стає формою сексуального фетишизму.

10. Чому ми сміємося, коли нас лоскочуть?

Це є головним нерозгаданим питанням, що стосується лоскоту. Сміх зазвичай асоціюється з гумором і задоволенням. Але при лоскоті він виникає безконтрольно, будучи не пов’язаним з жартом або забавним випадком. Іноді процес лоскоту навіть може бути неприємним і хворобливим. Так чому ж ми сміємося?


Tags: просто так, стирено на просторах інету, цікаве
Subscribe

 • Про урбан

  Повз Мій Двір-Ворітечка Голубка летіла Не'ддав мене Мій Батенько За кого хотіла Та'ддав мене Мій Батенько Та за Воєводу У Чужий Край-сторіноньку…

 • Про колір

  Хочеш, я твоїм кольором буду, Восьмим кольором, восьмим чудом, Білим... я буду білим, як сніг, Якщо ти ним бути дозволиш мені. Kaliméra…

 • Про пелюстки

  А час мина, нема за шо, І восьме березня: І я своїй коханій - Тюльпани в целофані... У всьому можна знайти позитив. Навіть у пандемії. Рік тому…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment