falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про книги

Апокалипсис, в очереди в магазин
Апокалипсис, впереди идущих спин
Откровение, пот на небесах
Откровение...

1001192-cover
Олександр Шакілов. "Метро 2033. Війна кротів."
Місце
дії роману Олександра Шакілова - пост'ядерная Україна, колишній місто Київ і, звичайно, його метрополітен. Київське метро мало чим поступається московським - хіба що розмірами та розгалуженістю. У всьому іншому воно - той же грандіозний протиатомного бункер. Станься ядерна війна, кияни врятуються в ньому так само, як москвичі - в своєму.

Давно я так не ржав над книгою.


Це не постапокаліптика, це якась трагикомедія з елементами бойовику. Добові переходи між станціями, різноманітні мутанти, ферми по розведенню кроликів.. мая плякала.
Ну і звичайно за законом жанру кожна станція - окрема країна .
Значить по порядку.
Святошино - найбільш правильна станція. на якій живе головний герой, зрозуміло, що найадеватиній "русскоговорящий" фермер ( кроликів розводить, кстатє).
Нивки - станція амазонок. Тож нічо. логіка якась присутня.
Берестейська - станція ринок. Тож лочно, якось.. мабуть..
А далі автор перейшов на важкі наркотики....
Шулявка - станція - на якій живе дідусь з мутантом - їбашать  всіх психологічними атаками..
Політех.. ну . кацапи , вони завжди кацапи. Якже без українських націоналістів. Тут вони влаштували Метро Січ:зрозуміло-шаровари, сало , чуби,гетьман, булава, горілка.. і от сволота (!) -  розмовляють виключно українською і бьють всіх, хто говорить російською. На стінах цитую " портрети бувшого кріпосного Шевчека і бувшого в*язня концтабору Бандери"... добре хоч про котів і поляків не згадав..
Вокзальна.. тут живуть урки... Зарослі коноплі, героїни кокаїни.. а головним у них Льоня Космос ! Ридаль.
Університет . Злобні і підступні бувші викладачі Шеви ставлять жахливі досліди над людьми. Хто тут у нас студент зараз?)) Задумайтесь.
Театральна. Комуністи. Герої їх не люблять. Автору маленький плюс ( мабуть відпустило його трохи). Ростріли, мітинги, леніни.. банально.
Хрещатик.. Люди отупіли ( за 20 років то) живуть схоже на африканських тубільців, ходять голі , жруть жаб, торгують патронами.. все ніштяк! Нова партія наркоти).
Арсенальна. Це собсно кінцева точка подорожі героїв. Вони знаходять машину для прокладки тунелів і .. увага.. починають рити тунель до Дніпра,  щоб затопити метро! Фонтани, сцуко. Софіївки прям.. куди вони риють.. що риють.. ???
Тут автор обіцяє ішо їх на синю гілку відправити в наступній книзі..Так шо ждємс, ога).
Навіть не знаю вам радити читати. чи нє.. Дибілізм повний, але смішно, до коликів.. ну і все таки про Київ))

Tags: книги, прикол, це пиздець
Subscribe

 • Про осінь

  Осінь похмура йде Хмари дощі тумани Осінь у серце веде Смуток нежданий Холод суне німий В душу вповзає мла Підломали трохи наші…

 • Про монументи

  Нас народ не забуде. Нам пам’ятник буде. У Львові – І так само на всіх постаментах і тронах земних. "Неборак! Ірванець! І ще отой…

 • Про кар'єру

  Хей, брат, навіщо лишати на потім Пусті слова, завал на роботі? І кожен раз стиснуті груди Хто проти нас? Тут наші люди Так було, так є і так буде.…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments