falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про пам'ять

Я пью до дна за тех кто в море
За тех кого любит волна
За тех кому повезет
Нарешті добрався до фоток.
На минулих вихідних в акваторії Київського водосховища, на базі яхт-клубу " Юніор"  відбувся перший етап вітрильницької регати " На добрий спомин". Присвяченою пам'яті моряків, яких з нами вже немає.


98 щогл вийшли на старт першого етапу.
Але погода не радувала. Тобто радувала не спортсменів. Спека, повна відсутність вітру. Я чесно годинку позагоряв, чекаючи старт півтори години. А дочекався лише прапорця, про відміну змагань на сьогодні.
Натовп дружно двинув в клуб їсти плов, пити мед).
Але знов таки погода. Мене так пригрузило перепадами тиску ( я тільки на наступний день зрозумів, чому), що я ходив сонний цілий день і спатки взагалі пішов о 9 вечора. В самий розпал тусєва.
А народ готував яхти для недільних змагань. Дехто навіть ось так, капітально прибирав.
Головний моряк).
Ранок наступного дня принів ахуєніє. Враховуючи, що о 2 ночі погодка була просто чудо і я в шортах спокійно прогулювувався в туалет. То тяк змінилася погода за пару годин не піддається розумінню. Я вперше таке зустрічаю. Але все одно довелося прокидатися ( до того ж нас розбудили ті, в кого позривало якоря), і тулити в шлюз.
Маяк в аванпорту.
В ававнпорту ми вже поснідали , попили кави... і.. не влізли в першу партію тих хто шлюзувався.
Далі була Поштова площа, старт другого етапу в дощ, який закінчився з нашим фінішем ( таке западло завжди!). Осокорки,КМКЯК, Сушіння вітрих, мокрий одяг...

ЗІ. У Львів не їду не було квитків. Піду на третій етап . 85 миль. Добова регата.
ЗЗІ. Афігєнний спосіб чистити рани. Я ото був палець порізав, холев його , лілеяв, замотував. мазями мазав... а потім зірвав то все нахуй мотузкою. Вичистилося гарно. Вже майже заросло все..
А про пам'ять.. Ви не загинули. Ви просто ще в морі. І ми чекатимемо закінчення вашої вахти і вашого повернення. За тих хто в морі. Не цокаючись.
Tags: вихідні, вітер, погода, фото, яхти
Subscribe

 • Про цікаве

  Вмикаю телевізор, кава на столі Дивлюсь на дзеркало, що можна там знайти? Шукати маю, бо забув як виглядаю Така сьогодні в мене є цікава гра…

 • Про пісок

  босі ноги по пляжах… тіні втішено ляжуть, очі мружаться – літо… море і небо морем залите. Jó reggelt Що спонукає…

 • Про наркотики

  Вмикаю телевізор, кава на столі Дивлюсь на дзеркало, що можна там знайти? Шукати маю, бо забув як виглядаю Така сьогодні в мене є цікава гра…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments