falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про ром. Цікаве

Пятнадцать человек на сундук мертвеца,
Йо-хо-хо, и бутылка рому!
Пей, и дьявол тебя доведёт до конца.
Йо-хо-хо, и бутылка рому!
В зв'язку з непереборним бажанням напитися. Відроджуємо підзабуту рубрику цікавинок.
10 цікавих фактів про ром. Як ще ж , блять, фігово то.

rum-1


1. Ром вважається одним з найромантичніших алкогольних напоїв. Народжений у часи великих колоніальних воєн між Іспанією, Великобританією і Францією, на островах Карибського моря, серед піратів, флібустьєрів, каперів і шукачів скарбів, він до цих пір вважається випивкою «для справжніх чоловіків» і шукачів пригод.

2. Ром виробляють в Австралії, США і навіть в Індії, але основне виробництво рома все так же зосереджено на Карибських островах і в Південній Америці.

3. Всесвітньо відомим напоєм ром зробив у ХХ столітті Ернест Хемінгуей, зі знанням справи описав його пекучий смак, яскраво виражений аромат і жовтий із золотистим відливом колір.

4. Пунш, рецепт якого був вивезений з Індії англійськими колоністами, роблять на основі рому.

5. Існує кілька версій походження слова «ром». Можливо, це скорочення від англійського «rumbullion» (rum) - шум, ажіотаж, тому що споживання рому нерідко саме цим і супроводжувалося. А можливо, «ром» походить від «rum» - назви цукрового очерету, з якого жителі Карибських островів і отримували ром. За іншими джерелами, голландські моряки пили ром з великих склянок, званих rummer, звідси і пішло слово «ром».

6. Ром має безліч «прізвиськ» по всьому світу: його називають «Барбадоський водою», «Смертю диявола» і навіть «Кров'ю Нельсона».

7. Ром з'явився причиною знаменитого «ромового заколоту», що стався 26 січня 1808 в Австралії. Причиною його послужив заборону, накладену австралійським губернатором на виплату платні наймитам спиртними напоями.

8. В даний час назва рома часто грунтується на назві місцевості його походження. Для рома з іспаномовних країн використовується слово «ron». Назва «ron añejo» вказує на те, що ром добре витриманий. «Rhum» - назва рома з франкомовних країн, а «rhum vieux» - витриманий французький ром, який відповідає певним вимогам.

9. Джордж Вашингтон вимагав привезти для своєї інавгурації в 1789 бочку Барбадосской рома.

10. Ром використовується для вимочування фруктів, використовуваних у фруктових тортах, а також використовується в маринадах для деяких карибських страв. Застосовується також у консервуванні ягід і фруктів. На борт судна моряки брали ром у зв'язку з неможливістю зберігати прісну воду, яка швидко приходила в непридатність.

Tags: алкоголь, відносини, деп, життя, цікаве, я
Subscribe

 • Про дахи

  Саме тому що зустрічаємо зорю! Саме тому, що знов і знов я на стіні її малюю! Саме тому, чому і я не знаю сам! Я за ранок цей, я за ранок цей, все…

 • Про приховане

  Праведний апостол Яків мав активі в будівництві, Виноробстві, рестораторстві, дизайні, садівництві. Не погоджувався з Богом, розмовляв із Сатаною,…

 • Про новини

  Шалена новина в ранкових газетах – Герої в котрий раз врятували планету І десь гримить такий неймовірний life, А у тебе кроссворд…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments