falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про нігті .Цікаве

В дитинстві мене залякали, що якщо не обрізати нігті , то вони ростуть, завертаються і починають рости в середину пацьця. Боюся до сих пір.. і не знаю, доречі, і зараз чи правда це.

narosshenye-nogti-19310 місце: Ознакою благородного походження служили в Китаї довгі нігті. Аристократи для захисту нігтів іноді носили особливі срібні футляри. Дійсно, з довгими нігтями складно займатися важкою роботою.

9 місце: Саме для роботи необхідні довгі нігті Алеутським жінкам, плетуть кошики. Але руки алеуток після кількох років роботи мають досить дивний вигляд. Через сильну навантаження на пальці і довгих нігтів деформується кисть.

8 місце: Робочим були фабрики Генрі Хайнца створені дуже комфортні умови. Зокрема, жінкам, які займалися чищенням огірків, 1 раз на тиждень безкоштовно проводився манікюр.

7 місце: Кухарям і масажистам заборонено носити довгі нігті.

6 місце: У новому англійською виді змагань - боротьбі пальцями ніг негайно дискваліфікують володарів довгих нігтів.

5 місце: Олександр Сергійович Пушкін, за словами сучасників, в 1818-1820 роках на вказівний палець правої руки одягав золотий наперсток, так як він відростив довгий ніготь - символ приналежності до масонства, і боявся його поламати.

4 місце: У даний час не тільки відрощують, але і фарбують нігті чоловіка. Антоніо Бандерас, Дейвід Бекхем, Ленні Кравітц і Квентін Тарантіно були помічені з кольоровими нігтями.

3 місце: Нігті застосовуються в шкалі твердості мінералів: мінерали 7-9 класу дряпають алмазом, 6 класу - напильником, 5 класу - ножем, мінерали 1-2 класу дряпають нігтем.

2 місце: Микола Олексійович Некрасов був пристрасним гравцем і в нього виробився свій власний кодекс гравця за роки, проведені за картковим столом. Одне з його правил було записано: перед початком гри, подивись на руки свого суперника. Сідати грати з людиною з довгими нігтями не слід було - шулери мітять ними карти.

1 місце: Можна дізнатися швидкість дрейфу континентів за допомогою нігтя: вона приблизно дорівнює швидкості росту нігтя на пальці руки.

Tags: дитинство, страшно, цікаве
Subscribe

 • Про міста

  Але це було щастям: у ночі туманні та хмарні заблукати у місті, де квітнуть осінні ліхтарні, і довіку ходити удвох по висячій плантації, де…

 • Про воду

  Повільний корабель вантажений піснями темряву випалює сигнальними вогнями, Пливе до нестями, пливе до знемоги. Шукає землю любові і тривоги.…

 • Про кольори

  Хочеш, я твоїм кольором буду, Восьмим кольором, восьмим чудом, Білим... я буду білим, як сніг, Якщо ти ним бути дозволиш мені. Kaliméra…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments