falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про бацили. Цікаво

Ты отказала мне два раза.
"Не хочу",- сказала ты.
Вот такая вот зараза -
Девушка моей мечты!

На фоні йобаної нежиті.

Мікробіологи вважають, що на Землі всього 5 * 10 в тридцятому ступеня (5 нонілліонов) бактерій.
Бактерія і бацила - це одне і те ж. Перше слово - грецького походження, а друге - латинського.

Зовнішній вид бактерій настільки вдалий, що не змінювався протягом мільярда років. Еволюція бактерій була виключно внутрішньою. Цей феномен називається «синдромом Фольксвагена»: зовнішній вигляд знаменитого «Фольксвагена-жука» був таким вдалим, що його зберігали майже сорок років.

Згідно з ідеями креаціонізму, всі живі організми були створені під час створення світу і не могли з'явитися потім. Значить, Ной і його родини повинні були боліти чумою, холерою, менінгітом, енцефалітом, амебної і бактеріальної дизентерією, висипним і черевним тифом, сонної хворобою, малярією триденної, чотириденної та тропічної і масою інших хвороб. Адже всі вони опинилися в його ковчезі!

Існують бактерії, які допомагають чистити зуби. Вчені з шведського Каролінського інституту схрестили ці бактерії із звичайними йогуртовим і тепер намагаються зробити трансгенний йогурт, який дозволить нам не чистити зуби.

Загальна вага бактерій, що живуть в організмі людини, становить 2 кілограми.

В роті людини близько 40 000 бактерій. Під час поцілунку від однієї людини іншій передається 278 різних культур бактерій. На щастя, 95 відсотків з них не представляють небезпеки.

Найбільша бактерія - це відкрита в 1999 році Thiomargarita namibiensis ("сірчана перлина Намібії"). Вона може досягати 0,75 мм в поперечнику. Це більше, ніж стандартна точка (1/12 дюйма), що дорівнює 0351 мм.

На мінних полях Мозамбіку живе бактерія, яка харчується тринітротолуолом. Відкриття може вирішити проблему розмінування.

Дворянські діти, яких приписували до полків, йшли в армію з срібним посудом, що містило в собі аж ніяк не примха багатіїв, а цілком прикладне значення: срібло знищувало бактерії, що рятувало юнаків від різних масових інфекційних захворювань, наприклад, холери.

Tags: хвороба, цікаве, я
Subscribe

 • Про гаряче

  Ми п’ємо чай в старих хатах Літа чекаємо в старих хатах В старих хатах, де є світло, Газ, телефон, гаряча вода Beyanî baş Як ви…

 • Про весну на колесах

  Все, що знане й давно відоме — читати дерева, ніби псалми. Пишеться, пишеться без утоми книга полів цієї зими. Цієї весни знайшов нову…

 • Про форми

  У лісі під ялицею, Над річкою – бистрицею, Будинок є казковий, Багатоповерховий. Доброго ранку Який будинок найнезвичніший ? Подобається…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments