falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про бабло. Цікаве

В декого майже все є,
А в декого усе вже було
Світом керує У.Є.,
Світом рулить баблоТри найбагатші людини в світі володіють статками рівними багатствам 40 найбідніших країн. 

У Китаї хлопці і дівчата, що бажають одружитися, пишуть короткі дані про себе і вимоги до партнера на банкнотах. Ці шлюбні оголошення вільно пересуваються по країні, у багатьох випадках досягають мети, незрідка стаючи родинною реліквією.
Згідно з дослідженням «The Wall Street Journal» (США), половина опитаних пар регулярно брешуть своїм половинам з приводу доходу і витрат. Чоловік, як правило, занижує рівень своїх прибутків, а дружини – рівень витрат.

Найдорожче хобі в світі – садівництво. В цілому людство витрачає на нього значно більше грошей, ніж на яхти і колекціонування антикваріату. 

Серед жителів сходу і півдня Китаю, що в середньому володіють статками по 2,2 млрд. юанів (275 млн. дол.) було проведено дослідження з метою з'ясувати їх відношення до грошей. Як виявилось, більшість мільйонерів ненавидять і люблять гроші одночасно. Деякі з них повідомили, що одній з головних речей, принесених їм багатством, було роздратування. 

Найдивніша за назвою венеціанська монета 16 століть, іменована, як “ґазетта”. І, до речі, спочатку була саме вона, а газети з'явилися пізніше. 

Найбільшу колекційну ціну з числа грошових знаків, що мають право звернення, має банкнота США 1934 р. випуску номіналом в 10 000 доларів. Каталоги оцінюють такий знак, що знаходиться в банківському збереженні, в 30 тисяч доларів.

Tags: гроші, просто так, цікаве
Subscribe

 • Про зброю

  Подай зброю мені, брате! Зачекай, люба, зачекай, мати, Хлопці-Едельвейси йдуть З ворога плату брати! Hyvää huomenta Чи сильна і…

 • Про відображення

  Дзеркало розбилося, Уламками дивилося, Довго ти тоді просила, Гірко голосила. Bari luys Як довго можна дивитися на воду? Оригінал…

 • Про поверхи

  Випалені кнопки, втиснуті до бруду В ліфті хтось залишив кашель і застуду Пол, фанерні стінки в нецензурних текстах, Де розчарування, мрії і…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment