falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про гендерні відмінності. Цікаве

Ты отказала мне два раза.
"Не хочу",- сказала ты.
Вот такая вот зараза -
Девушка моей мечты
!
10 сексуальних відмінностей між чоловіком і жінкоюЗа лібідо і сексуальну поведінку людини відповідають нервові центри, розташовані в гіпоталамусі мозку. Так от, гіпоталамус чоловіків в 2,5 рази більший за жіночий, і “еротичних центрів” в ньому в 2 рази більше, ніж у жінок і гомосексуалістів.


Кожна стать по-своєму реагує на статеве безсилля. Чоловік відноситься до свого тіла, як до машини, в якій “полетіли” певні деталі, і сексолог зобов’язаний їх “відремонтувати”. Жінка ж бачить причину в інтимних стосунках, що складаються неблагополучно, і йде на різного роду поступки, прагнучи задовольнити вимоги партнера.

Під час закоханості рівень тестостерону (чоловічого статевого гормону, наявного в невеликих кількостях і у жінок) у чоловіків знижується, а у жінок, навпаки, зростає.

Вид голих жіночих геніталій збуджує майже 100% чоловіків, а вид голих статевих органів чоловіків не викликає еротичної реакції у 50% жінок. А багатьом це навіть неприємно.

Головним достоїнством партнерки 22,2% опитаних чоловіків назвали зовнішність. Для 11,9% жінок зовнішність обранця не так вже й важлива.

На питання “що тебе найбільше притягує в особі протилежної статі?”, 45% жінок відповіли – очі, 31% чоловіків – груди.

Коли дівчатам без всяких загравань пропонували сексуальний контакт – жодна на це не погодилася. Зате 75% чоловіків виявилися готові відправитися в ліжко з дівчиною без всяких передмов.

У чоловіків збудження після оргазму зникає відразу, а у жінок слабшає протягом 10-20 хвилин.

Еротичні мрії чоловіків часто зводяться до уяви жіночого тіла або якихось його частин, тоді як жінка вибудовує цілий сценарій любовної гри, з її прелюдією, кульмінацією, розв’язкою.

Жінки частіше, ніж чоловіки, залишаються незадоволеними після статевого акту


.

Tags: відносини
Subscribe

 • Про вуса

  Був колись в сусіда мого Кіт на прізвисько Мефодій, Він співав по ночах злодій Цілу купу рок мелодій. Iterluarit Які котики найкрасивіші?…

 • Про краєвиди

  Згоріла хата - гори сарай Хай все палає, хай усе мине Лише б дізнатись, де той небокрай Та за що цей янгол полюбив мене Günaydın В…

 • Про осінь

  Осінь похмура йде Хмари дощі тумани Осінь у серце веде Смуток нежданий Холод суне німий В душу вповзає мла Підломали трохи наші…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments