falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про віскарь. Цікаве

Виски с колой, там девочки полуголые,
Бокалы полные, зеркало, дороги ровные
Ми подорослішали і посиденьок з пивом в парку мабуть вже не буле ніколи((. Добре хоч п*ятничні посиденьки залишилися. Тепер ми правда частень закидуємося віскарьом і коньяком. Правда переводимо їх колою).1. Віскі є однією з п'яти основних статей експорту Великобританії. І не даремно! У Франції продається за місяць більше віскі, ніж коньяку - за рік.

2. Існує більше 5000 видів солодового віскі (malts), 90% з яких виробляються в Шотландії.

3. Існує спеціальна біржа для торгівлі віскі - World Whisky Index. На сьогоднішній день портфель замовлень WWI становить $ 392 000.Купуючи віскі на WWI, ви отримуєте сертифікат, що підтверджує ваше право на подальший продаж конкретно цієї пляшки. Інвестиції в скроні дуже популярні серед японців, китайців і росіян.

4. У СРСР випускалася одна марка віскі, близька до канадського типу, - «Віскі-73». Виріб вироблялося з ректифікованого спирту і ароматичних препаратів, що закуповуються у іноземних фірм. Пити його було неможливо.

5. Правила виробництва віскі дуже суворі. У 1915 році, наприклад, був законодавчо затверджений мінімальний термін витримки віскі в дерев'яних бочках - 2 роки. У 1916 році його збільшили до 3 років.

6. Під час «сухого закону» в США віскі Laphroaig легально продавався в американських аптеках як ліки.

7. У Шотландії порцію віскі називають dram (дрем). У барах дрем наливають так, щоб тільки покрити денце бокала, а коли п'єте з приятелями, треба самому визначати розмір свого «дрема». «Good dram» - це коли три пальці від денця.

8. Можливо, скоро віскі зможе отримати титул найдорожчого алкоголю у світі. Поки найбільш дорогим віскі є 60-річний Macallan ($ 62,000 за пляшку, таких пляшок всього 40). Однак, на продаж була виставлена ​​пляшка ірландського віскі XIX століття вартістю 100000 фунтів (що практично дорівнює $ 200,000).

9. Найбільшим у світі виробником і споживачем віскі, є, як не дивно ... Індія.

Tags: алкоголь, друзі, я
Subscribe

 • Про воду

  Повільний корабель вантажений піснями темряву випалює сигнальними вогнями, Пливе до нестями, пливе до знемоги. Шукає землю любові і тривоги.…

 • Про кольори

  Хочеш, я твоїм кольором буду, Восьмим кольором, восьмим чудом, Білим... я буду білим, як сніг, Якщо ти ним бути дозволиш мені. Kaliméra…

 • Про дахи

  Саме тому що зустрічаємо зорю! Саме тому, що знов і знов я на стіні її малюю! Саме тому, чому і я не знаю сам! Я за ранок цей, я за ранок цей, все…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments