falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про книги

Иногда
В голову лезут странные мысли
Я веду Книгу Учета Жизни. 
На новорічні свята читати особливо часу не було.Але все ж кілька книг проковтнув.
По порядку.
Почитавши трилогію про Гаррета- тінь, вирішив почитати ще щось цього автора. Книжечка виявилася доволі цікавою, з цікавими героями, які як завжди рятують світ).
В цій книзі ( серії?) Пєхов описує життя у повністю створеному їм світі , який роздирається між технічним прогресом і архаїчною магією. Повністю нові, видумані автором раси, непогано закручений детективний сюжет роблять цю книгу легкою для читання. Цікаво, але не " ах".
Невеличкі повісті написані за мотивами ( точніше пріквел) епічної саги Джоржа Мартіна " Пісня льоду і пламені" описують пригоди не дуже розумного але величезного межевого лицаря Дунка і його зброєносця , який насправді приц... Весело,  ненав*язливо. Відклав прочитання аж на зараз, бо після всіх книг саги підряд , книги такої тематики вже викликали відразу. Хто ще не читав Мартіна - починайте з цих трьох повістей.
Знову ж таки - продовження знайомства з автором. Після книги " Вокзал забутих сноведінь". Знайомство - не підкачало. Дуже яскравий , круто закручений шпигунський роман вийшов. Тей же світ. Але інше місто. Міфічне і невломе місто піратів , яке блукає морями. Обережно з читанням.Кілька безсонних ночей забезпечено.
Ну і кароч поки зав*язав з фантастикою. Читаємо дещо серйозніше.
Tags: книги, фантастика, я
Subscribe

 • Про мости

  Розділила два села неспокійна річка, До весілля доросла і сестра Марічка. Річку в брід не перейти, міст не обминути Та вода аж до моста, до моста…

 • Про хміль

  Ой не п’ються пива-меди, Не п’ється вода… Прилучилась чумакові, Гей-гей, гей-гей, У степу біда. Dzień dobry Яке пиво…

 • Про житло

  Хей, друг, що сталося з нами? Де все те, що будували роками? Ночі і дні, зйомні квартири Кайф навесні, твої рок-кумири, І ті хто назавжди змінили…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments