falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про бібліотеки. Цікаве.

Бросай книгу в огонь,
Огонь целует ладонь.
Я раздуваю угли,
Теперь попробуй-ка, тронь.
В бібліотеки ходите?


10 місце: Найбільшою бібліотекою на даний момент є Бібліотека Конгресу у Вашингтоні. Вона налічує більше 75 мільйонів найменувань, включаючи книги, фотографії, аудіо і відеозаписи.9 місце: У Російській державній бібліотеці знаходиться близько 42 мільйонів одиниць. Для зберігання всіх цих книг використовуються приміщення за площею рівні 9-ти футбольним полям.

8 місце: На кожного бібліотечного працівника в московській «публічки» доводиться 29830 примірників зберігання.

7 місце: Одночасно в читальних залах Бібліотеки можуть працювати пасажири 4-ох поїздів.

6 місце: Щохвилини двері Бібліотеки відкривають п'ять відвідувачів.

5 місце: Бібліотека видає 400 бібліографічних довідок на добу. Зателефонувати до бібліотеки і навести довідку може будь-хто.

4 місце: Для перевезення комп'ютерного парку Бібліотеки Конгресу у Вашингтоні знадобиться 75 вантажівок.

3 місце: На побіжний, хвилинний перегляд кожного з примірників зберігання Бібліотеки Конгресу вам доведеться затратити 137 років життя без сну і відпочинку.

2 місце: Найзагадковіша бібліотека в історії - це легендарна бібліотека Івана Грозного, колекція книг і документів, останнім власником якої імовірно був Іван IV. За однією з версій, вона була захована Грозним. Пошуки бібліотеки ведуться вже кілька століть, однак вона до цих пір не знайдена. Є припущення, що бібліотека замурована в підземеллях Кремля.

1 місце: Ні в одній бібліотеці США ви не знайдете книги Агати Крісті «Десять негренят» (1939 рік), яку вона сама вважала своїм найкращим твором. В Америці ця книга не видається під своїм оригінальним назвою. Там роман називають «І нікого не стало» - по останній фразі зі знаменитої лічилки: «Останній негреня подивився стомлено, Він пішов повісився, і нікого не стало». Втім, ніяких негренят в тексті немає. Їх спочатку замінили на маленьких індіанців, а потім на маленьких морячків.

Tags: життя, питання, цікаве
Subscribe

 • Про Кавказ19. Серце нації

  Я закриваю свою очі І відлітаю у світ дивний Я відшукати її так хочу Країну схожу на сон чарівний Про Кавказ19. Привіт, Вірменія! Про…

 • Про показуху

  Some dudes know all the right things to say. When it comes down to it its just a game. Instead of talking let me demonstrate. Yeah. Get down to…

 • Про сніданок

  Хочу тебе, З тобою, кохана, прокидатись на ранок. Хочу тільки тебе – в ліжко тобі приносить сніданок. Доброго ранку. Чи є у вас якийсь…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments