falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про пічальку

На світанку босий я іду
І додому стежки не знайду
Мене мій вітер в полі переймав
І на прощання ніжно обіймав


Пічалька. От і закінчився сезон вітрильних перегонів 2011 . Тепер треба дожити до травня. Вже важко чекати. Остання регата сезону в Києві традиційно проходить в місті Українка, традиційно на День міста Українка , і традиційно в Яхт-клубі " Південний НАУ".
Південна варта 2011.
Перегони явно вдалися. В перший день було все:
На старті дув дуже сильний ( як для нашої лодки ) вітер, рифів на нових вітрилах для перегонів ніфіга немає і фраза " ЧОТ Я ОЧКУЮ" була для нас дуже актуально. Першу милю дистанції було дуууже важно. Шкоти летіли з стопорів, тому доводилося тримати їх в руках, пастійні пориви, крен в 30 градусів все ніяк не давав можливості випити коньячку для сугріву).
Далі стало веселіше. Попутний південний теплий вітер, від поривів прикриває берег - ляпота. Ми розділися аж до футболок. Навіт штиль був моментами. А потім почалася дискотека. Якось зовсім несподівано потемніло, почало гриміти. І їбанула стіна дощу. Позитивне , скажу вам відчуття, коли навколо тебе у воду бьють блискавки, а ти сидиш весь такий мокрий до труселів.
Але ми фінішували. Фінішували так круто, що самі прозріли. 20 з 43 в загальній групі ( це дуже добре), що дійшли до фінішу. Тих,  хто не любить танцювати, виявилося немало). Ну а далі грітися, газ, квас, спальний мішок.
На другий день , головною боротьбою була боротьба з собою. Ми єдині , хто фінішував з нашої групи, і ми могли навіть не стартувати і так були переможцями. І дуже не хотілося стартувати. Так як з ночі падав дощ. Іншим то пів біди, вони в непромах. А я бідненький потерпав, до того ж дув вже холодний північний вітерець. Перемогли ми і на другий день, але радість якось дуже притупити холод і мокрий одяг. Такі от класні перегони . За два дні пережили все, що може бути у вітрильному спорті. Чекаємо травня і "Кубка Києва" , а поки пічалька((.


Фото Валі. З інших перегонів. Просто красиві.
Tags: вітер, деп, життя, зима, я
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Про урбан

  Повз Мій Двір-Ворітечка Голубка летіла Не'ддав мене Мій Батенько За кого хотіла Та'ддав мене Мій Батенько Та за Воєводу У Чужий Край-сторіноньку…

 • Про колір

  Хочеш, я твоїм кольором буду, Восьмим кольором, восьмим чудом, Білим... я буду білим, як сніг, Якщо ти ним бути дозволиш мені. Kaliméra…

 • Про пелюстки

  А час мина, нема за шо, І восьме березня: І я своїй коханій - Тюльпани в целофані... У всьому можна знайти позитив. Навіть у пандемії. Рік тому…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment