falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про банани. Цікаве

Дайте бананов, марихуаны, солнца дайте !!!
Дайте бананов, марихуаны, солнца дайте !!!


10 місце:

По-перше, окрім звичних нам довгастих і злегка вигнутих бананів існує
ще 40 з гаком видів цих плодів. Деякі з них схожі на звичайні банани хіба що кольором. Вони бувають маленькими і абсолютно прямими як палиці, а бувають майже круглими як дині. Стародавні єгиптяни вирощували всі відомі види бананів, і у Фівах, як повчання нащадкам, залишили на стінах докладні інструкції по банановодству.9 місце:

У Єгипті вірили в цілющу силу бананів, а в Азії банани взагалі довго вважалися священними. Деякі індійські пагоди досі мають даху у формі бананів.8 місце:

Що стосується способу вживання бананів, то їх можна їсти не тільки сирими. На Кубі подають банани-фрі, а у Венесуелі можна спробувати банановий рис з перцем і петрушкою. Африканці додають банани у всі блюда - в омлет, кашу і навіть в томатний суп.7 місце:

В Уганді з бананів роблять пиво. До речі, дуже непогане, у фруктовому пиві міститься майже 28% алкоголю.6 місце:

Банани бувають не тільки жовті, але й червоні. У червоних ніжніша м'якоть, і перевезення вони не переносять. Сейшельський острів МАО - єдине місце в світі, де ростуть золоті, червоні і чорні банани. Місцеві жителі їх, звичайно, їдять: це гарнір, який подають до омара і молюсків.5 місце:

Де ростуть банани? Звичайно, перше, що спадає на думку - на дереві. А ось і ні. Банан - це трава, яка просто маскується під пальму. Стеблинка бананової травички іноді досягає 10 метрів у висоту, і 40 сантиметрів в діаметрі. На одному такому стеблинці висить як правило по 300 плодів загальною вагою 500 кг.4 місце:

В середньому для того, щоб дійти до потрібної кондиції банану вистачає від 75 до 150 днів і, знаєте, виявляється, банани завжди зривають недозрілими. І зовсім не тому, що вони можуть зіпсуватися в дорозі. Просто стати смачним і корисним банан може тільки якщо дозріває в штучних умовах. До речі, спосіб, яким їх збирають, теж заслуговує на увагу. Для цього потрібно дві людини. Один збиває зв'язку бананів із стебла довгою жердиною, а другий вже стоїть внизу, підставивши свою спину. Банани падають прямо на нього, і він несе їх на склад. У комісії з прав людини прийшли в жах.3 місце:

Банани майже в півтора рази живильної картоплі, а в сушених бананах в п'ять разів більше калорій ніж у сирих. В одному банані міститься до 300 мг калію, який допомагає боротися з підвищеним тиском і зміцнює серцевий м'яз. Кожному з нас в добу потрібно отримати 3 або 4 г калію.2 місце:

З бананів роблять косметику. Кажуть, що тільки будинок Ів Сен-Лоран купував щорічно декілька сотень тонн бананів для виготовлення масок, кремів і лосьйонів.1 місце:

Найцікавіше застосування для бананів знайшли в Індії. Кому не доводилося ковзати або навіть падати, наступивши на бананову шкірку! Так от, в Індії це неприємну властивість бананових шкурок донині використовують для того, щоб легше спускати на воду кораблі. Для цього спускову площину (сліп) просто намазують розчавленими бананами. Для спуску одного корабля середньої водотоннажності потрібно приблизно 20 тис. бананів.

Tags: дурка, просто так, цікаве, їжа
Subscribe

 • Про хміль

  Ой не п’ються пива-меди, Не п’ється вода… Прилучилась чумакові, Гей-гей, гей-гей, У степу біда. Dzień dobry Яке пиво…

 • Про житло

  Хей, друг, що сталося з нами? Де все те, що будували роками? Ночі і дні, зйомні квартири Кайф навесні, твої рок-кумири, І ті хто назавжди змінили…

 • Про вірші

  Жінко. Хрест з рамена скинь Жінко. Вирви зі стін Мамо. Конає твій син Мамо. Жалібний дзвін. Dzień dobry Цього дня, в 1937 році був розстріляний…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment