falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про туалетний папір. Цікаве

Мне насрать на мое лицо!
Ей насрать на мое лицо!
Вам насрать на мое лицо!
Всем вам насрать на мое лицо!
Хотів написати про фіалки. Але нічого цікавого не знайшов, тому 7 цікавих фактів про туалетний папір.
Хто зараз може уявити своє життя без чудового, м'якого і такого необхідного туалетного паперу? Звичайно, адже окрім основного способу його застосування існує маса інших. Наприклад, його можна використовувати як скатертини, серветки, упаковки. Причому, туалетним папером не тільки можна обернути ту ж саму ковбасу, з радянських часів вона вважалася одним з основних інгредієнтів цього «м'ясопродукту». Отже, представляють 7 маловідомих фактів про туалетний папір.
Факт 1
Туалетний папір був винайдений в 1857 році нью-йоркцем Дж. Гайетті.
Факт 2
Вікінги в якості туалетного паперу використовували пучки шерсті, римляни - губки, насаджені на палицю, а перші американські поселенці - кукурудзяні качани.
Факт 3
Одна селянська газета навіть мала спеціальні отвори, щоб її було зручно вішати в убиральні і надалі її використовувати.
Факт 4
Раніше люди соромилися туалетного паперу, і англієць У. Олкок, вперше згорнув її в рулони, називав їх «Паперові бігуді».
Факт 5
У 1991 році під час операції «Буря в пустелі» для маскування танків використовувалася туалетний папір.
Факт 6
Майк Бартель запропонував несподівану ідею друкувати книги на рулонах туалетного паперу. На його думку, туалет представляє «ідеальне місце для читання». Презентація таких книг відбулася на жовтневій Франкфуртському книжковому ярмарку.
Факт 7
Незвичайна виставка дамських нарядів проходила в Москві. Капелюшки, плаття, і інші аксесуари жіночого одягу, представлені в експозиції унікальної виставки, - «зшиті» з туалетного паперу вітчизняного виробництва.
Tags: робота, цікаве
Subscribe

 • Про урбан

  Повз Мій Двір-Ворітечка Голубка летіла Не'ддав мене Мій Батенько За кого хотіла Та'ддав мене Мій Батенько Та за Воєводу У Чужий Край-сторіноньку…

 • Про колір

  Хочеш, я твоїм кольором буду, Восьмим кольором, восьмим чудом, Білим... я буду білим, як сніг, Якщо ти ним бути дозволиш мені. Kaliméra…

 • Про пелюстки

  А час мина, нема за шо, І восьме березня: І я своїй коханій - Тюльпани в целофані... У всьому можна знайти позитив. Навіть у пандемії. Рік тому…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment