falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про горілку. Цікаве


А горилка, це горилка.
Горилка, гори-горилка.

Давайте вибачимо мене, що я пишу про алкоголь не в тяпницю. Але сьогодні мій перший , після відпустки, робочий день. Це пиздець. Патаму сьогодні з горя треба буде накидатися.

1. У порівнянні з іншими алкогольними напоями горілка є самим чистим напоєм у світі, так як містить менше сивушних масел.

2. Фірмова горілчана пляшка «Московська Особлива» була запатентована в 1894 році.

3. Літр горілки важить 953 грами.

4. Постанова Державного Комітету Оборони № 56200 про знаменитих «фронтових сто грамів» було прийнято 22 серпня 1941 року.

5. Перед вживанням горілка повинна бути обов’язково охолоджена до 8-10 градусів за Цельсієм. Більш холодна горілка приховує смак, тому іноді в кафе подають занадто холодну горілку, якщо вона низькоякісна.

6. Прообраз горілки (Аква-віта) був завезений до Росії італійцями в 1429 році.

7. За часів Катерини II горілка вважалася елітарним напоєм в світі.

8. До 1885 року горілка продавалася на винос тільки відрами (12,3 л.)

9. Помиляються ті, хто говорить, що горілка не псується. Термін зберігання горілки складає 12 місяців.

10. 31 січня 1865 Менделєєв захистив докторську дисертацію «Про з’єднання спирту з водою».


Ну, і щоб два рази не вставати.

На тихоокеанських островах аборигени заривають огірки в землю, обертаючи їх у бананове листя – так виходить запас на випадок шторму чи неврожаю. У тих краях ця їжа є дорогим делікатесом, чим більше у нареченого в запасі огірків, тим більше він привабливий у матеріальному плані для тамтешніх наречених. На острові Фіджі, наприклад, батьки не дають згоди на шлюб дочки, поки жених не пред’явить свої запаси огірків.

Клеопатра вважала, що саме вживання огірків вона зобов’язана своєю красою. Сучасні вчені вважають, що справа все ж в генах … З іншого боку, слов’яни часто їдять огірки, а слов’янські жінки вважаються одними з найкрасивіших у світі. А раптом це не випадково?

Більшість американських виробників маринованих огірків включають в технологічний процес фазу витримки у відкритому баку на вулиці під променями сонця. Таким чином знищуються шкідливі бактерії і дріжджові грибки (натомість отримуємо комах і пташині какашки).

У дельті річки Міссісіпі популярним серед дітей ласощами вважаються огірки, просочені солодким напоєм Kool-Aid (на зразок Юпі). Рецепт простий – вимити огірок, розрізати навпіл і добре просочити Kool-Aid протягом тижня. Отриманий продукт вважається неміряних делікатесом і коштує близько долара за штуку.

За даними різних статистичних агенств, в середньому в Європі і США одна людина з’їдає на рік до чотирьох кілограм огірків.

Можливо, огарци допомогли відкрити Америку – Христофор Колумб у своїй подорожі 1492 року, під час якого, як вважається, був відкритий американський континент, додав в раціон своїх моряків свіжі та солоні огірки як засіб від цинги. На Гаваях, де кораблі зупинялися для відпочинку екіпажу, спеціально вирощували (і вирощують?) Огірки для поповнення життєвих сил виснажених моряків.

Для противників Колумба, які вважають, що Америку відкрив Амеріго Веспуччі, додам, що ця людина також відомий як великий торговець огірками.

Наполеон теж був фанатом зелених пупирчатих огірочків, він оголосив нагороду – еквівалент 250.000 доларів за спосіб збереження свіжих огірків у довгих військових походах. Наскільки я знаю, її ніхто так і не отримав.

Американці в своєму репертуарі – місто Berrien Springs, штат Мічиган, США, вони проголосили Christmas Pickle Capital of the World (Огурцова столиця світу). У грудні кілька днів у місті проходить спеціальний парад, яким керує Огурмейстер (Grand Dillmeister), що кинув огірки в натовп роззяв і беруть участь у параді городян.

Tags: алкоголь, робота, це пиздець, цікаве, їжа
Subscribe

 • Про кар'єру

  Хей, брат, навіщо лишати на потім Пусті слова, завал на роботі? І кожен раз стиснуті груди Хто проти нас? Тут наші люди Так було, так є і так буде.…

 • Про лозу

  Розлили вино на столах І несподівано оп'яніли І хтось сказав: Пе — ре — пи — лись! Günaydın Любите вино? Біле? Червоне?…

 • Про дороги

  Хтось метнув неминучу стрілу. Захиталось струнке оперіння, І, негаданий креслячи лук, Під ногами тікає каміння. Labas rytas Бруківка краще чи…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment