falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про серце.Цікаве.

Моє серце розбите
Моє серце не камінь, а діамант
Моє серце мов літо


1. Щодня серце виробляє достатню кількість енергії для того, щоб проїхати на авто 32 км. За все життя енергії вистачило б для здійснення подорожі на Місяць і назад.

2. Оскільки серце виробляє власні електричні імпульси, воно може функціонувати навіть у разі відокремлення від тіла, і до тих пір, поки буде отримувати достатню кількість кисню.

3. Частота серцевих скорочень (пульс) плоду приблизно вдвічі вища, ніж у дорослих, і становить десь 140 ударів на хвилину. До того часу, як вік плоду становить 12 тижнів, його серце перекачує вже 28 літрів крові щодня.

4. Кровопостачання відсутнє тільки у рогівці ока.

5. Протягом життя середньої тривалості серце перекачує майже 5,7 млн літрів крові.

6. Стукає серце в момент закриття серцевих клапанів.

7. Серце починає битися через чотири тижні після зачаття, не зупиняючись до самої смерті.

8. Жіноче серце зазвичай б'ється швидше, ніж чоловіче. Так, швидкість серцебиття чоловіка становить приблизно 70 ударів на хвилину, жінки - 78.

9. Коли тіло знаходиться у стані спокою, потрібно всього 6 секунд для того, щоб кров надійшла від серця до легень і назад, всього 8 секунд необхідно для здійснення кровопостачання мозку, і, нарешті, 16 секунд витратяться на те, щоб кров досягла пальців і повернулася.

 

10. Французький лікар Rene Laennec (1781-1826) винайшов стетоскоп, коли зрозумів, що притискати вухо до грудей пацієнток із надто великим бюстом, хоч і приємно, та не зовсім зручно.

Tags: вихідні, просто так, цікаве
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Про зброю

  Подай зброю мені, брате! Зачекай, люба, зачекай, мати, Хлопці-Едельвейси йдуть З ворога плату брати! Hyvää huomenta Чи сильна і…

 • Про відображення

  Дзеркало розбилося, Уламками дивилося, Довго ти тоді просила, Гірко голосила. Bari luys Як довго можна дивитися на воду? Оригінал…

 • Про поверхи

  Випалені кнопки, втиснуті до бруду В ліфті хтось залишив кашель і застуду Пол, фанерні стінки в нецензурних текстах, Де розчарування, мрії і…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment