falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про рекламу. Цікаве

TV и радио программы, такси и магазины.
Постеры, метро, кинотеатры залиты рекламой.
Цветовой гаммой, эксклюзивными фото-лабиринтами
Переплетает улицы любого города.
Идя по коридору символов, цитат и знаков
Я, как и вы, напичкан килограммами рекламы.
Во мне сидят призывы, слоганы, статьи.
Реклама, как вакцина, ментально проникает в мозги.* Першу "офіційну" рекламу надрукували в Англії в 1477 році. Це була реклама молитовної книги.

* Хоча відомі й такі факти рекламних звернень, які дійшли до нас як єгипетський папірус, в якому повідомляється про продаж раба та інших послугах. Глиняні пластини сповіщали жителів стародавніх фінікійських міст про реалізацію різних товарів, про послуги та розваги.
Але все-таки історики залишають пальму першості в рекламі за Римом. Крім рукописних газет в Древньому Римі існували спеціальні інформаційні стіни - "альбумси", їх білили вапном і ділили на рівні прямокутники. "Альбумси" (або альбоми, як би ми назвали їх сьогодні), і писали вугіллям або пурпурової фарбою оголошення та новини.

* Перше рекламне агентство.

Перше американське рекламне справу було відкрито Волні Палмером у Філадельфії в 1841 році. Палмер отримував 25 відсотків комісійних за продаж газетної площі під рекламу різних компаній.

* Перше поліграфічне виріб - це так званий "Фестський диск", один з найбільш вражаючих древнекрітскіх текстів, який знайшли італійські археологи у липні 1908 року при розкопках міста Феста на острові Крит.
Знахідка становить собою добре обпалений глиняний диск діаметром 15,8 - 16,5 см. Напис не надряпано, а відштампований! Вона розташовується на обох сторонах диска і йде спіраллю від центру до країв. Штампована напис - це вже навіть не писемність, це друк! Археологи зіткнулися з першим в історії людства поліграфічним виробом, практично - з глиняною друкованою книгою. І вік її був ні багато ні мало - 3700 років!

* Перша зовнішня реклама.

Історія зовнішньої реклами своїм корінням йде ... Так страшно подумати, куди вона йде! До перших "шедеврів" відносять наскальні малюнки, коли навіть не було ще писемності. Виявляється, першою в світі зовнішньою рекламою (а це 1 століття н.е.!) Була реклама будинку розпусти, і вона представлена ​​на одній з мармурових плит, якими вимощений Мармуровий проспект в турецькому м. Ефес. На цій "рекламної плиті" вирізаний портрет жінки, стилізоване серце, пробите в кількох місцях, і ступня лівої ноги, яка вказує напрямок.

* Перший креатив.

У 1910 році злочинець, якого засудили до страти, прокричав з ешафота: "Купуйте какао Ван Гуттена!". Наступного дня це прізвище потрапило в усі газети, а товар його власника розкуповували нарозхват.

* Перша промо-акція.

У Росії на початку ХХ ст. промисловець Микола Шустов рекрутував десяток студентів, яким було велено обходити московські трактири і вимагати «шустовського коньяк». Не отримуючи необхідний коньяк, студенти влаштовували гучний скандал і лізли в бійку. Про подію стали писати в газетах, і Москва швидко дізналася про нову марку алкоголю.

via [info]apelsin_kiev 
Tags: піар, робота, цікаве, я
Subscribe

 • Про рибу

  Просто ходити на березі річки й ловити рибу, якої ти навіть не їстимеш! Просто ходити наповнена світлом, Явити світу того, кого не любитимеш!…

 • Про їжу

  Хочу тебе, З тобою, кохана, прокидатись на ранок. Хочу тільки тебе – в ліжко тобі приносить сніданок. Good morning Що не можна їсти на…

 • Про червоні

  Сонце-сонечко, я заведу свій трактор І поїду у район, куплю милій MaxFactor Сонце-сонечко, кури бігають по полю Парпаються у лайні, топчуть мої…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment