falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про Маріуполь. Цікаве.


В Маріуполі є не тільки холера( про що й всім відомо) , а й багато чого цікавого. Ось наприклад , на цих вихідних там пройде чемпіонат України серед крейсерських яхт. Там буде багато моїх друзів і знайомих... і як вони там. З холерою то.Але не будемо про погане. 10 цікавіх фактів про Маріуполь.

1. Тут страшно багато пилу - обсяг викидів - у середньому 16 тонн пилу на жителя в рік.

2. Тут був під час Другої Світової був Гітлер і Муссоліні.

На початку грудня 1941 року в Маріуполі в зв'язку із загостренням на східному фронті перебували перші особи Третього Рейху, Італії та Румунії на чолі з Адольфом Гітлером, і почали вони з Маріуполя.

Гітлер зупинився тут на день, провів нараду в будинку місцевої міської ради і відправився в Запоріжжя. При відступі німці підірвали весь центр міста, і цю будівля у тому числі. Потім із залишків першого поверху його відбудували, і зробили просто житловим будинком, а муніципалітет перенесли.

3. Маріуполь забезпечує до 10% валютних надходжень країни. І займає 7-е місце за обсягами виробництва сталі у світі.

4. У  в місті жив на волі крокодил Годзілла.

Минулого року з заїжджого цирку втік крокодил. Він оселився в морі, потім перебрався до теплих відстійників біля заводу Азовсталь, де його почали часто помічати працівники. Потім його вдалося зловити доблесним бійцям МНС, які примудрилися його вбити. (передоз транквілізаторів). Загалом, історія гриміла на всю Україну в "веселих" сюжетах новин на завершення випуску.

5. У Мордовії є село Маріуполь

Маріуполь це не тільки славне місто, а ще село в Мордовії, відоме у вузьких колах навислим над ним прокляттям якоїсь баронеси, чию гробницю розкрала червона сволота. І тепер там не можуть побудувати важливий автобан, бо всім стрьомно там будувати.

6. "Наша сила - в плавках" (рос.)

Так, це маріупольське. Батьківщина усім відомого жарту - Маріуполь. Насправді,це був один з плакатів в Іллічівському районі, біля заводоуправління.

7. Маріуполь - 2 місто по забрудненості в Україні.
Маріуполь обійшов Кривий Ріг.
Хоча в радянські часи Маріуполь офіційно вважався курортом.

8. В місті більше 9000 штучних полів для футболу.

9. Вся країна лише готується до Євро-2012, а Маріуполь та Донецьк вже тихо й успішно провели молодіжне євро-2009.

10. Маріуполь - штаб "Руху Патріотів України" :)
Tags: Україна, море, просто так, стирено на просторах інету, цікаве
Subscribe

 • Про осінь

  Осінь похмура йде Хмари дощі тумани Осінь у серце веде Смуток нежданий Холод суне німий В душу вповзає мла Підломали трохи наші…

 • Про відпустку18. Частина сімнадцята. Шкодер

  Гей! Бусурмане! Спробуй но загарбай наші береги!!! Штурми, облоги.Та боронили боги. І де ж ті вороги? Досі стоїть, не ворухнеться Брила історії -…

 • Про Республіку 2021

  Танцюй на бетоні вулиць. Танцюй моя зірка. Танцюй, поки не проснулось. Натомлене місто. Одинадцять років тому я вперше поїхав в Кам'янець…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments