falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про слова

Де я триматиму тебе за руку просто,
А час і простір,
Вже не торкають нас кутами гострими,
Постривай!
Ефір вже добігає кінця,
Ми ще зустрінемось, повір, я обіцяю.


Я не фанат РЕПу і Хіп-хопу. Але сьогогодні підвис. Сиджу зараз от слухаю альбомчик гурту На відміну від
. Іноді іронічні, іноді пронизливо ліричні тексти. Дуже рекомендую.Слухаю тут
navidminyvid Читаю тут.
«На Відміну Від» складається всього з двох осіб — Бєляєва і Фріла. Гурт виник 2005 року й за час свого існування випустив промо-альбом «Я боюся Чебурашку» (скачаний близько 40 000 разів), мікстейп «Врубайся» (скачаний трохи більше 60 000 разів), і два інтернет-синґли: «Збирай Речі» і «Шукай мене».

«На Відміну Від» досить часто виступають як у клубах, фестивалях, так і на великих концертних майданчиках, наприклад, «Таврійські ігри», «Пробіг під каштанами» (Майдан Незалежності) тощо.

Тексти пишуть учасники гурту, аранжуваннями раніше займався Бєляєв, однак зараз цю роль взяв на себе близький друг гурту Едуард «Діля» Приступа.

Зараз «На Відміну Від» готують до випуску перший офіційний альбом і кілька відеокліпів на його підтримку. Практично всю музику до альбому написав Едуард Приступа, взявши участь в якості вокаліста на двох треках — «Обійми мене» і «Де мої крила».

У «На Відміну Від» немає якогось певного вектора творчого руху — тематика пісень дуже широка, в їхніх текстах можна знайти соціальні теми, і лірику, «стьоб», здоровий і міцний гумор.

У лютому 2011 року відбулися зйомки дебютного відеокліпу на спільну з Ділею пісню «Обійми мене». 12 березня 2011 року було презентовано акустичну програму «Хіп-хоп. Акустика. І шо?».
Tags: Піар, музика, настрій, просто так, френди
Subscribe

 • Про колеса

  Їде крізь роки трамвай І мигає табло – Все наче як і було. Попри гігантський базар І Французький бульвар – Що йому той календар! Good…

 • Про Кавказ19. Серце нації

  Я закриваю свою очі І відлітаю у світ дивний Я відшукати її так хочу Країну схожу на сон чарівний Про Кавказ19. Привіт, Вірменія! Про…

 • Про показуху

  Some dudes know all the right things to say. When it comes down to it its just a game. Instead of talking let me demonstrate. Yeah. Get down to…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments