falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про порно. Цікаве.

Порнографія надзвичайно поширена. Навіть коли її забороняли, жорстоко караючи за порушення, все одно порнографія якимсь чарівним чином розповсюджувалася - то як звичайний порнографічний лист, то у вигляді гральних карт, то ще якось. Зараз і ховатися не потрібно - можна знімати порнографічні фільми або серію фото прямо на вулиці, і навряд чи хтось обурюватиметься.


10. Порно-індустрія почала розвиватися за часів королеви Вікторії. Власне кажучи, саме Англію можна назвати родоначальницею порно-індустрії. Вся річ у тому, що в Англії часів королеви Вікторії були прийняті надзвичайно строгі закони з приводу поведінки чоловіків і жінок, гола натура була взагалі заборонена. Найцікавіше - це те, що на фотографії закони не розповсюджувалися, і тому фото із зображеннями голих людей почали розповсюджуватися із швидкістю світла.

До речі, голі античні статуї, знайдені під час розкопок Помпеї, були приховані в спеціальному секретному музеї, щоб не допустити демонстрацію голої натури.

9. Строгі Австралійські закони

Не дивлячись на те, що Австралія - демократична держава, в цій країні заборонено продавати будь-які порнографічні матеріали (так само як і здавати їх в оренду, поширювати будь-яким іншим способом). Закон має силу у всіх штатах, окрім двох. Саме ці два штати стали джерелом австралійської порно-індустрії, і всі австралійські компанії, які хоть якось пов'язані з категорією ХХХ, зареєстровані і працюють саме тут.

8. Війна форматів

Порноіндустрія - надзвичайно розвинена сфера, і тут крутяться мільярди доларів. Саме тому порномагнати можуть впливати навіть на результати "війни форматів", вибираючи найбільш вигідний для себе формат запису відео. Наприклад, формат VHS, нині забутий, переміг саме завдяки тому, що був найбільш зручний для запису порнографії.

Прибутки, отримані порномагнатами, більш значі, ніж об'єднані доходи всіх професійних футбольних, бейсбольних і баскетбольних клубів.

7. Порнографія приводить до насилля?

Насправді це не так. Вже давно з'ясували, що в країнах, де відкритий доступ до порнографічних матеріалів, найнижчий рівень злочинів, пов'язаних з сексом. Як приклад зазвичай приводять Японію - після того, як порнографію в цій країні дозволили, рівень "сексуальних" злочинів значно знизився.

6. Звикання до порнографії

Дійсно, психологи стверджують, що люди, які надмірно захоплюються прогляданням порнофільмів, поступово вже не можуть без них жити. Такі "щасливчики" втрачають смак до звичайного сексу, і відчувають себе не в своїй тарілці, не подивившись улюблений порнофільм.


5. Величезні прибутки порнозірок

Дійсно, порнозірки багаті - але тільки "зірки". Звичайні порноактори і порноактриси отримують за одноразову "роботу" від $50 до $1500. Цікаво, що жінки-порноактриси часто отримують більше грошей, ніж чоловіки-порноактори. До речі, найбільш відомою і багатшою порнозіркою є Дженна Джеймсон, яка не так давно продала власний клуб компанії Playboy. Вартість клубу оцінюється в $30 мільйонів.

4. Порноактором може стати кожний

Якщо Ви чоловік, і бажаєте почати кар'єру порнозірки, то краще забути про це. Насправді успішно пройти проби на порноактора дуже складно, і шанси мікроскопічно малі. Правда, мова тільки про традиційне порно, а ось порноактори-геї не просто затребувані, а дуже затребувані.

Великий шанс стати порноактором є також у тих чоловіків, хто приводить з собою симпатичну дівчину, яка теж бажає знятися в порно, і каже, що без свого партнера зніматися не буде.

3. Постояльці готелів - любителі порно

За статистикою, 50% постояльців готелів дивляться по ТБ порнографію. У деяких країнах порноканали заборонені, але власники готелів постійно щось придумують для того, щоб обійти незручний закон.

2. Інтернет допомагає порноіндустрії

На момент написання цієї статті кількість порносайтів досягала числа 4,2 мільйона. Це приблизно 370 мільйонів сторінок порнографії. Щодня пошукові машини отримують близько 68 мільйонів запитів порнографії, а по Мережі розходиться близько 2,5 мільярдів спам-повідомлень з пропозиціями сексу або порно-матеріалів.

1. На початку порноіндустрії виробникам порнофільмів доводилося наймати дівчат, які постійно тримали порноакторів "у тонусі", не даючи зірвати зйомки. Зараз потреба в таких "співробітницях" відпала, оскільки з'явилися препарати типу віагри і цифрові камери, які дозволяють проводити маніпуляції з відео-потоком.
Tags: просто так, стирено на просторах інету, цікаве
Subscribe

 • Про сутінки

  Сутінки, сутінки навесні, Хвилі холодні до ніг. В серці — надії, як уві сні, Хвилі біжать на берег. สวัสดี ครับ Ви гарно бачите в…

 • Про котів

  Є у мене кошенятко Біле-біле наче сніг, Цілий день літа по хаті, Всіх Мурко збиває з ніг. Sabahınız xeyir Котика якої породи ви б собі хотіли?…

 • Про забобони

  Чорний котик, чорний друже, Чорний котик серед дня, Тягне лапкою з калюжі Отакеньке мишеня. Bună dimineaţa В яку прикмету ви вірите? Ну, чи не…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments