falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про пінгвінів... цікавеВсі пінгвіни живуть у південній півкулі, іноді забираючись далеко на північ (на Галапагоські острови, майже біля самого екватора) або в густонаселені міста (район Північна Гавань в Сіднеї, Австралія).
Батьківщина Коді - містечко Шіверпуль в Антарктиді, але він щасливий жити на тропічному острові Пен Гу.

Пінгвіни можуть стояти прямо, тому що їх перетинчасті лапи розташовані в самому кінці тулуба. Це також робить їх такими швидкими і сильними плавцями, особливо в поєднанні з крилами, що формою нагадують весла. Саме так Коді вдається наздогнати кита Майки й витягнути квиток на турнір імені Великого Зі.

Королівські пінгвіни - такі, як Джік - дуже хороші нирці. У пошуках риби та іншої їжі вони постійно пірнають на глибину 100 метрів, а іноді - навіть і 200 метрів. Однак Джік ледачий і краще почекає, поки Лані не притягне йому їстівних молюсків.

Коді належить до виду скелястих пінгвінів, що відрізняються палким темпераментом і довгими жовтими пір'ям у самих очей. Вони повні енергії і часто стрибають по скелях - так вони і отримали своє ім'я!

Імператорські пінгвіни - найбільші з усіх пінгвінів. Їх зріст досягає 1,1 м, а вага - від 27 до 41 кг. Танк Еванс - імператорський пінгвін, який користується своїми розмірами, щоб задирати всіх на пляжі.

Папуаські пінгвіни, до роду яких належить Лані, плавають швидше за всіх інших пінгвінів, досягаючи іноді швидкості в 36 км / ч. Така швидкість допомагає Лані бути прекрасним рятувальником.

Пташенята королівських пінгвінів - як, наприклад, Кеті і Чумазов - вилуплюються з яйця голими і обростають пір'ям протягом декількох тижнів. Пташеня не може жити без батьків, поки у нього не відростають водонепроникні пір'я, а це може відбутися і 13 місяців після його народження.

Піт і Пенні, пара магелланових пінгвінів, що живуть у парку «Морський світ» в Сан-Дієго, провели цілий день на студії Sony Pictures Animation, щоб художники змогли ближче з ними познайомитися. Люди, професійно працюють з ними, стверджують, що Піт і Пенні з задоволенням милуються своїм відображенням у дзеркалі - зовсім як деякі голлівудські зірки!

Може плавати, але не може літати. Пінгвін - єдиний птах, що може плавати, але не може літати. Крім того, це єдиний птах, яка проходить стоячи.

Найбільш морозостійкі. Менше всього бояться холоду качки та гуси. Вони витримують температури до -110 'С, тоді як білі ведмеді і тюлені - тільки до -80 ° С. Імператорський пінгвін може виносити холод до 60 градусів С.

У пінгвінів пір'я ростуть рівномірно. Лише у небагатьох птахів пір'я ростуть рівномірно по всьому тілу; зазвичай це нелітаючі види, наприклад пінгвіни.

Якими ногами ходити по воді? Птахам, простує по мілководдю, наприклад чаплям і ходулочникі, властиві довгі ноги. Для птахів, які ходять по килимах з плаваючих листя і трясовина, характерні довгі пальці і кігті, щоб не провалюватися. У пінгвінів короткі товсті ноги розташовані далеко позаду центра ваги. З цієї причини вони можуть ходити, тільки тримаючи тіло вертикально, короткими кроками. Якщо необхідно рухатися швидше, вони лягають на черево і ковзають, як на санях, відштовхуючись від снігу ластовіднимі крилами і ногами.

Кращий водолаз. Що роблять пінгвіни на глибині півтора кілометри? Японські біологи встановили фотокамери на спинах тварин, які довгий час проводять в морських глибинах. Як пояснюють автори проекту, сонячні промені проникають лише на 150 метрів углиб океану, тому до цих пір невідомо, що роблять на півкілометровій глибині, наприклад, імператорські пінгвіни або морські слони, які можуть занурюватися на півтора кілометра.

Може плисти три тижні. Патагонський пінгвін може плисти дві-три тижні і покрити відстань до 1500 км.

Найшвидший плавець. Папуанский пінгвін (Pygoscelis papua) може плисти зі швидкістю до 27 км / ч.

Пірнають з поверхні води. Пінгвіни, гагари Gavia immer, поганки, нирковие качки Clangula hyemalis і безліч інших птахів пірнають з поверхні води. Не маючи інерцією пікіруючих нирців, вони використовують для занурення руху своїх ніг і (або) крил. У таких видів ноги зазвичай розташовані у заднього кінця тулуба, як гвинт під кормою у корабля. При зануренні вони можуть знизити плавучість, щільно притискаючи пір'я і стискаючи повітряні мішки.

Самий злий пінгвін. Кам'яні пінгвіни відрізняються дуже злим характером, крикливі і агресивні.
Tags: просто так, тваринки, цікаве
Subscribe

 • Про воду

  Повільний корабель вантажений піснями темряву випалює сигнальними вогнями, Пливе до нестями, пливе до знемоги. Шукає землю любові і тривоги.…

 • Про кольори

  Хочеш, я твоїм кольором буду, Восьмим кольором, восьмим чудом, Білим... я буду білим, як сніг, Якщо ти ним бути дозволиш мені. Kaliméra…

 • Про дахи

  Саме тому що зустрічаємо зорю! Саме тому, що знов і знов я на стіні її малюю! Саме тому, чому і я не знаю сам! Я за ранок цей, я за ранок цей, все…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments