falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про свято

кошка хочет курить
у кошки намокли уши
кошка хочет скулить
ей как и собаке хоть кто-то да нужен ♫
 
 А ви знаєте, яке сьогодні міжнародне свято? Пригорни його сьогодні. Прошепчи йому на вушко щось ніжне. Приготуй йому сьогодні щось смачненьке. І погладь..


Погладь КОТЕ СЦУКО!
Сьогодні Всесвітній день котів ! Уря!
На сьогоднішній день невідомо, хто і коли придумав святкувати цей день. Однак, як пише Вікіпедія, коти живуть у будинках людини вже понад 9500 років і є зараз найбільш поширеними домашніми тваринами у світі. Разом з людиною, вони існують тепер практично у всіх районах Земної кулі.

Ще недавно вважалося, що кішки були одомашнені в Давньому Єгипті, де вони були культовими тваринами. Однак, дослідження 2007 року поставило ці дані під сумнів, запевняючи, що домашні кішки за жіночою лінією походять лише від п'яти предків, ймовірно, степових кішок, які були самоодомашнені близько десяти тисяч років тому на Близькому Сході. Найперші археологічні відомості про одомашнених кішок відносяться до часу приблизно 9500 тому і були знайдені на Кіпрі.

Відомо, що на Русі кішкам відводили почесне місце зберігача домашнього вогнища і на щастя першими запускали в новий будинок.

Фелінологія - наука про кішок, стверджує, що кішки - розумні тварини, і якщо, на відміну від собак, вони не приносять господареві кинуту палицю, то лише тому, що "кішка не вважає за потрібне виконувати накази людини".

Кішки - найпопулярніші домашні тварини в світі. У 10 країнах з найбільшою кількістю любителів кішок проживають 204 млн кішок, тоді як у 10 країнах з найбільшою кількістю власників собак живуть всього 173 млн домашніх собак.


Tags: коти, пазитифф, свято, стирено на просторах інету
Subscribe

 • Про міста

  Але це було щастям: у ночі туманні та хмарні заблукати у місті, де квітнуть осінні ліхтарні, і довіку ходити удвох по висячій плантації, де…

 • Про воду

  Повільний корабель вантажений піснями темряву випалює сигнальними вогнями, Пливе до нестями, пливе до знемоги. Шукає землю любові і тривоги.…

 • Про кольори

  Хочеш, я твоїм кольором буду, Восьмим кольором, восьмим чудом, Білим... я буду білим, як сніг, Якщо ти ним бути дозволиш мені. Kaliméra…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments