falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про що це я

 
ПОДРУГА ПОДКИНУЛА ПРОБЛЕМ. Сука! 
ПОДРУГА ПОДКИНУЛА ПРОБЛЕМ. Шлюха!♫Венеричні захворювання – це особлива група інфекційних хвороб, які передаються переважно статевим шляхом; на них хворіють однаковою мірою як чоловіки, так і жінки. На відміну від звичайних інфекційних захворювань венеричні хвороби

не залишають після себе імунітету, і при повторному зараженні хвороба розвивається знову. При венеричних хворобах видужання не настає само по собі: без медичної допомоги людина не може позбутися такої хвороби і хворіє на неї все життя.
Венеричні хвороби називають іноді “хворобами поведінки – саме неправильна поведінка певної частини людей – причина існування венеричних хвороб у наш час.
Кожне венеричне захворювання спричиняється певним видом мікроорганізму: сифіліс – блідою спірохетою, гонорея (трипер) – гонококом; відомі й інші венеричні захворювання.
Збудником сифілісу на слизових оболонках є бліда спірохета, яка посилено розмножується й поширюється на найближчі ділянки тіла. Від 4 до 5 тижнів після зараження триває інкубаційний період, ознаки захворювання при цьому не виявляються. Потім на місці оселення спірохети з’являється виразка або садно округлої форми з блискучою поверхнею та затвердінням в основі. Через кілька днів після появи виразки різко збільшуються найближчі лімфатичні вузли. Це – первісний період сифілісу. Він триває приблизно місяць, та оскільки сифілітична виразка і збільшення лімфатичних вузлів не супроводяться болем, хворий на сифіліс може не помічати ознак хвороби і не звернутися вчасно за медичною допомогою.
Спірохети, інтенсивно розмножуючись, поширюються в організмі. Вони з’являються в усіх його органах і тканинах, у крові й лімфі. У цей вторинний період сифілісу спостерігаються явища інтоксикації (отруєння) організму трутою спірохет. При цьому немає якихось характерних ознак, за якими можна було б безпомилково визначити захворювання на сифіліс; звичайні загальна слабкість, головна біль, нездужання, біль у м’язах, суглобах і кістках, невелике підвищення температури. Часом усе це хворий розцінює як грип. Єдина характерна ознака вторинного періоду сифілісу – рожево-червоні плями по всьому тілу; вони не завжди легко виявляються , а якщо хворий їх і помічає , то, як правило, вважає, що це алергія на якусь їжу. У вторинний період сифілісу хворий дуже заразний для навколишніх. У третинному періоді сифілісу в місцях скупчення спірохет дуже уражаються тканини: спочатку тканина сильно набрякає, а потім мертвіє і розпадається, на її місці утворюється глибокий рубець, характерний тільки для сифілісу. Такі ураження тканини (гуми) можуть з’ явитись на будь-якій ділянці тіла. Поява гуми на ділянці твердого піднебіння спричиняє руйнування кістки в цьому місці й виникнення характерної для сифілісу гугнявості. Гума на ділянці спинки носа руйнує кістки носа, призводить до його “провалювання”. Ушкодження різних частин тіла спотворюють людину і роблять її інвалідом.
При сифілісі дуже уражаються судини, особливо аорта, стінка якої втрачає свою високу міцність, еластичність і під тиском крові поступово розтягується й може розірватись. Розривання аорти спричиняється до майже миттєвої смерті. Сифілітичні ураження судин і тканин спинного мозку спричиняють появу тяжких неврологічних ускладнень, при яких порушується чутливість різних ділянок тіла, виникають постійні або періодичні сильні свердлячі або “стріляючі” болі. В результаті сифілітичного ураження нервової системи порушується координація рухів, хода стає нестійкою, втрачається рівновага, людина похитується; типовими є порушення мови, випадіння пам’яті, розлад лічби, писання, читання, поступовий розвиток слабоумства. Хворі стають надзвичайно дратівливими, запальними або, навпаки, млявими й апатичними.

Де можна отримати консультацію та пройти тестування на ВІЛ?
Тестування на ВІЛ є добровільним, безкоштовним, анонімним і конфіденційним.
У громадських організаціях, які вказані на нашому сайті (партнери) проводять багато заходів для підтримки людей, які живуть із ВІЛ.
Ви можете пройти тестування на ВІЛ в різних місцях, наприклад, в СНІД центрі, кабінеті лікаря, клініках, центрах планування сім’ї, лікарнях, центрах лабораторної діагностики і т.д. У деяких центрах необхідно записуватися на прийом заздалегідь, в інших попередній запис не обов’язковий. Процедури тестування в більшості місць досить прості, але вони можуть відрізнятися деякими важливими нюансами:

 • Аналіз крові або пероральний тест.
  У наш час для проходження тесту на ВІЛ не обов’язково потрібно здавати кров з вени. У деяких лабораторіях досить буде крові з пальця, в інших у вас можуть взяти мазок з рота.
 • Повільні або швидкі результати. У деяких лабораторіях для отримання результатів вас попросять прийти через кілька днів. В інших ви зможете отримати їх уже через 20 хвилин. У разі швидких тестів, якщо ви ВІЛ-негативний, то зможете дізнатися про це невідкладно.
  Експрес тестування ви можете пройти, здавши кров на RW.

На слизовій оболонці статевих органів збудник гонореї – гонокок – посилено розмножується, спричиняє її запалення, яке супроводиться набряком і сильним виділенням гною. Ушкоджені місця слизової оболонки починають дуже різати і пекти, на них виникають ерозії. Хвороба ускладнюється порушенням відтікання сечі. У крові гонокок швидко гине, тому на відміну від сифілісу, гонорейна інфекція звичайно має місцевий характер. В ослаблених людей із зниженим імунітетом гонокок може поширюватись по всьому організму, уражаючи суглоби, серцевий м’яз, навколосерцеву сумку. Гонокок виділяє отруту, і через це, крім місцевих уражень, у хворого спостерігається слабкість, втрата апетиту, головний біль.
Визначити гонорею можна за інтенсивним виділенням гною із сечовивідного каналу, сильною різзю і печінням при сечовиділенні, болісними позивами на сечовиділення, пов’язаними з поширенням інфекції на сечовий міхур. Ці ознаки хвороби з’являються через 1 – 3 дні після зараження й досягають найбільшої інтенсивності через 2 – 8 днів. Через кілька тижнів вони стихають, і хвороба переходить у хронічну форму, яка протікає майже безболісно. Хвороба може загостритись при вживанні алкоголю, при ослаблені організму, в жінок під час менструації і після пологів.
Хронічна гонорея поступово ускладнюється враженням чоловічих статевих залоз (яєчок) і передміхурової залози; при цьому нерідко розвивається безплідність. У жінок безплідність може спричинитися гонорейним ураженням матки і маткових труб. Хронічна гонорея загострюється під час пологів. Оскільки в післяпологовому періоді слизова оболонка статевих органів особливо сприятлива до інфекцій, хвороботворний процес дуже поширюється на всі статеві органи і ушкоджує їх.

ТОП-12 хвороб, що передаються статевим шляхом
Серед захворювань, що передаються статевим шляхом, найпоширеніші такі: гонорея; педикульоз, або лобкові воші; трихомоноз; цитомегаловірус; генітальний герпес; вірус папіломи людини (ВПЛ); кандидоз; хламідіоз; сифіліс; контагіозний молюск; мікоплазмоз; м’який шанкер, або шанкроїд; уреплазмоз. Звичайно, це далеко не весь список венеричних захворювань…

 1. Гонорея
  Збудники інфекції, або гонококи, вражають сечівник і шийку матки у жінок, а прогресування хвороби може призвести до зараження глотки, очей, прямої кишки та безпліддя.
  Симптоми гонореї: дискомфорт при сечовипусканні, відчуття печіння, часті позиви на сечовипускання та гнійні виділення.
 2. Педикульоз, або лобкові воші
  Симптоми венеричного захворювання: свербіж в ділянці лобка, але самих вошей виявити доволі складно, вони нагадують дрібні висипання, що бувають при звичайному дерматиті.
 3. Трихомоноз
  Симптоми венеричного захворювання: гнійні або водянисті виділення, свербіж і печіння при сечовипусканні, біль в ділянці яєчників.
 4. Цитомегаловірус
  Симптоми цитомегаловірусної інфекції: головний біль, підвищена температура, нерідко нежить і біль у горлі, симптоми нагадують перші ознаки ГРЗ.
 5. Генітальний герпес
  Симптоми венеричного захворювання: періодичні висипання на шкірі та слизових оболонках — нариви-пухирці, наповнені рідиною, ранки, а також печіння, свербіж і біль у статевих органах, що можуть супроводжуватися підвищеною температурою, головним болем і загальним нездужанням.
 6. ВПЛ
  Симптоми: поява наростів і бородавок на статевих органах або прямій кишці, на животі, всередині піхви або на шийці матки. Вірус ВПЛ може існувати в прихованій формі та виявитися лише через кілька років, тому важливо здати спеціальний аналіз на ВПЛ.
 7. Кандидоз
  Симптоми венеричного захворювання: незвичайні білі, найчастіше сироподібні виділення, свербіж і печіння в ділянці статевих органів, що підсилюються після статевого акту, прийняття гарячого душу або ванної.
 8. Хламідіоз
  Симптоми: незначні виділення та печіння при сечовипускання, свербіж у ділянці статевих органів. Хоча збудники захворювання, хламідії, можуть поводитися абсолютно пасивно й видимо не виявлятися, зате завдають організму непоправної шкоди, що згодом може стати причиною безпліддя.
 9. Сифіліс
  Симптоми: можуть бути схожі на симптоми безлічі інших захворювань, починаючи зі стоматиту та закінчуючи раком, тому сифіліс іноді називають « хворобою-перевертнем». І найбільш перевірений спосіб з’ясувати, що ти не заразилася, здати кров із вени на сифіліс.
 10. Контагіозний молюск
  Симптоми: поява висипань на шкірі, що нагадують прищики, з яких виділяється білувата кашка, в якій можна роздивитися специфічні округлі елементи.
 11. Мікоплазмоз
  Симптоми венеричного захворювання: підвищена температура, різкий біль унизу живота, болісне сечовипускання, іноді симптоми аналогічні з ГРЗ.
 12. Уреплазмоз
  Симптоми: поява незначних прозорих виділень із піхви, неприємні відчуття, різі та печіння при сечовипусканні, а також біль унизу живота.

Насправді, симптоми венеричних захворювань — річ доволі неоднозначна. Тому, щоб точно встановити діагноз, слід здати аналіз крові, і тільки після одержання результатів починати лікування. Тому якщо помітила які-небудь відхилення від норми у своїх статевих органах або навіть найбільш незначне погіршення здоров’я — звертайся до лікаря.

 

 
Tags: дурка, позитифф, свята, стирено на просторах інету
Subscribe

 • Про молодість

  Вчора я не розбігався, Буть слухняним намагався, Я не бився, не ганявся, Не кричав: "Трах-тарарах!" Magandang umaga Дивлячись на які…

 • Про вуса

  Був колись в сусіда мого Кіт на прізвисько Мефодій, Він співав по ночах злодій Цілу купу рок мелодій. Iterluarit Які котики найкрасивіші?…

 • Про краєвиди

  Згоріла хата - гори сарай Хай все палає, хай усе мине Лише б дізнатись, де той небокрай Та за що цей янгол полюбив мене Günaydın В…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments

 • Про молодість

  Вчора я не розбігався, Буть слухняним намагався, Я не бився, не ганявся, Не кричав: "Трах-тарарах!" Magandang umaga Дивлячись на які…

 • Про вуса

  Був колись в сусіда мого Кіт на прізвисько Мефодій, Він співав по ночах злодій Цілу купу рок мелодій. Iterluarit Які котики найкрасивіші?…

 • Про краєвиди

  Згоріла хата - гори сарай Хай все палає, хай усе мине Лише б дізнатись, де той небокрай Та за що цей янгол полюбив мене Günaydın В…