falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про Дніпродзержинськ. Vol.3

Большие города
Пустые поезда
Hи берега, ни дна
Все начинать сначала ©
Добрався , нарешті, знову до фотографій з Дніпродзержинська. Перші дві частини можна подивитися
тут і тут . Сьогодні спробую розказати про саме місто.Перше що помітив в місті - то відсутність світлофорів. Тобто вони є .
Мені так сказали. Але всього два на все місто. Я їх не бачив)) . Тому мені спочатку якось дуже стрьомно було переходити дорогу. Але потім я таки усвідомив, що водії майже завжди пропускають пішоходів.

 


Це , як ви здогадалися, пам*ятник Леніну, який знаходиться на площі Леніна... на цю площу я прийшов по вулиці знову ж таки Леніна.. здається. Здається що вулиця називалася Леніна. В цьому скверику я доречі знайшов єдині лавочки в місті. Ну немає там лавочок. Немає коли там відпочивати)). Доречі металевих кришок каналізаційних люків я також не  знайшов не одної))). Доречі, головним пам*ятником міста дніпродзержинці вважають пам*ятник Прометею. Фотки його в мене немає, бо я його бачив в темноті і з вікна маршрутки в дощ... Памятник Дзержинському присутній в місті також, єсі чо)).

 


Архітектура міста. Ну принаймі кількох центральних його вулиць дуже сподобалась доречі. Невисокі будинки і якісь вони всі такі різнокольорові і несхожі один на одного)) Позитивно було незважаючи навіть на дощ і туман.


 


Діло великого Леніна живе на південному сході і ніяк не помре. Пічально ага. 


Це один з двох найгарніших будинків Дніпродзержинська. Він ніфіга не відреставрований. Причина явно не банальна. В будинку живуть привиди! Ну яке ж нормальне місто і без свого привида!


 


Обожнюю такі будинки.

 


А це дванадцятикілометровий міст на лівий берег міста. Там ( на лівому березі) я не був. Доречі був, але не знаю де саме))) Хоча то весела історія. А про прапор на мосту. Я був в Дніпродзержинську в день пам*яті жертв голодомору. І так місцева " Свобода" нагадувала про цю дату. Доречі трохи здивував пікет " Свободи" на головній площі міста. Хоча ні, не так. Більше здивувало те. що той пікет не били, а навіть брали в нього газетки.Та й мене за мою українську не ганяли. Кароч треба якось звільнятися від багатьох стереотипів я думаю.

 


Дніпродзержинськ - промислове місто . Основним годуючим місто підприємством є Дніпродзержинський металургічний комбінат який, доречі, справно працює і заодно , крім роботи, годує жителів димом з труб).

 


А це рельси які йдуть від ДМК... чи до нього йдуть... 


Дніпродзержинськ з Києвом поєднує Дніпро.


 


От таким я побачив Дніпродзержинськ за один туманний день. Проте головне в кожному місті то люди. А люди і той день мені зустрічалися кльові).
 
Tags: Каняка, Україна, друзяки, настрій, подорожі, фото, я
Subscribe

 • Про хміль

  Ой не п’ються пива-меди, Не п’ється вода… Прилучилась чумакові, Гей-гей, гей-гей, У степу біда. Dzień dobry Яке пиво…

 • Про житло

  Хей, друг, що сталося з нами? Де все те, що будували роками? Ночі і дні, зйомні квартири Кайф навесні, твої рок-кумири, І ті хто назавжди змінили…

 • Про вірші

  Жінко. Хрест з рамена скинь Жінко. Вирви зі стін Мамо. Конає твій син Мамо. Жалібний дзвін. Dzień dobry Цього дня, в 1937 році був розстріляний…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments