falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про компи


Девочка, живущая в сети
Живущая за всех, до конца,
На последнем этаже

Клавиши, хранящие тепло
Таящие вопрос ♫10 місце: У США День системного адміністратора називається Днем подяки системному адміністраторові (System Administrator Appreciation Day). Засновником свята вважається Тед Кекатос, системний адміністратор з Чикаго, який вважає, що хоч раз у рік системні адміністратори повинні відчувати вдячність з боку користувачів.

9 місце: Найбільша в світі комп'ютерна мережа складається з 6 тисяч комп'ютерів. Вона обслуговує знаменитий адронний коллайдер.

8 місце: Найпотужніший комп'ютер в світі - це суперкомп'ютер IBM Roadrunner. Він встановлений в Міністерстві енергетики США, і, за офіційними даними, на ньому проводяться різні фізичні та наукові досліди.

7 місце: Стандартний комп'ютер витрачає даремно половину своєї потужності. Підвищення ефективності роботи джерел живлення комп'ютерів дозволило б економити 5,5 мільярдів доларів щороку.

6 місце: Яким чином, ви думаєте, системні адміністратори повинні захищати від зазіхань наші особисті дані, якщо у всіх однакові паролі? Згідно, з опитуванням, найбільш популярними є наступні паролі: 12345, 123456, 11111, 55555 і 77777. А у 4,0% користувачів пароль збігається з логіном.

5 місце: Однією з найбільш поширених причин поломок робочих комп'ютерів є потрапляння рідини на клавіатуру. На другому місці - стрибки напруги в мережі електроживлення.

4 місце: В даний час стандартна комп'ютерна мережа піддається в середньому 20-ти вірусним атакам кожен день .

3 місце: За поточний рік було зафіксовано 22 млрд нелегітимних послань, тобто спаму, сумарним обсягом 86,5 Тбайт (терабайт), що склало 94 відсотки всієї електронної пошти.

2 місце: Кількість часу, проведеного службовцями США за комп'ютерними іграми в робочий час, сягає приблизно півмільярда годин. Втрата продуктивності при цьому оцінюється в 10 млрд. дол При цьому, сюди не включається час, проведений в Інтернеті з особистою метою.

1 місце: Використовуючи комп'ютер і три порожніх клавіатури, не дивлячись на екран, якийсь Мішель Сантел набрав 64 книги (більше 3.3 мільйонів слів), включаючи «Одіссею», «Біблію» та «Книгу рекордів Гіннеса». Всі тексти він набирав на різних мовах, включаючи такі екзотичні, як давньоєврейську, і від кінця до початку. Закінчилася ця титанічна і даремна праця 26 липня 2007 року.

Tags: компи, це пиздець, цікаве
Subscribe

 • Про весну на колесах

  Все, що знане й давно відоме — читати дерева, ніби псалми. Пишеться, пишеться без утоми книга полів цієї зими. Цієї весни знайшов нову…

 • Про відображення

  Дзеркало розбилося, Уламками дивилося, Довго ти тоді просила, Гірко голосила. Bari luys Як довго можна дивитися на воду? Оригінал…

 • Про Кавказ19. Серце нації

  Я закриваю свою очі І відлітаю у світ дивний Я відшукати її так хочу Країну схожу на сон чарівний Про Кавказ19. Привіт, Вірменія! Про…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments