falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про компи


Девочка, живущая в сети
Живущая за всех, до конца,
На последнем этаже

Клавиши, хранящие тепло
Таящие вопрос ♫10 місце: У США День системного адміністратора називається Днем подяки системному адміністраторові (System Administrator Appreciation Day). Засновником свята вважається Тед Кекатос, системний адміністратор з Чикаго, який вважає, що хоч раз у рік системні адміністратори повинні відчувати вдячність з боку користувачів.

9 місце: Найбільша в світі комп'ютерна мережа складається з 6 тисяч комп'ютерів. Вона обслуговує знаменитий адронний коллайдер.

8 місце: Найпотужніший комп'ютер в світі - це суперкомп'ютер IBM Roadrunner. Він встановлений в Міністерстві енергетики США, і, за офіційними даними, на ньому проводяться різні фізичні та наукові досліди.

7 місце: Стандартний комп'ютер витрачає даремно половину своєї потужності. Підвищення ефективності роботи джерел живлення комп'ютерів дозволило б економити 5,5 мільярдів доларів щороку.

6 місце: Яким чином, ви думаєте, системні адміністратори повинні захищати від зазіхань наші особисті дані, якщо у всіх однакові паролі? Згідно, з опитуванням, найбільш популярними є наступні паролі: 12345, 123456, 11111, 55555 і 77777. А у 4,0% користувачів пароль збігається з логіном.

5 місце: Однією з найбільш поширених причин поломок робочих комп'ютерів є потрапляння рідини на клавіатуру. На другому місці - стрибки напруги в мережі електроживлення.

4 місце: В даний час стандартна комп'ютерна мережа піддається в середньому 20-ти вірусним атакам кожен день .

3 місце: За поточний рік було зафіксовано 22 млрд нелегітимних послань, тобто спаму, сумарним обсягом 86,5 Тбайт (терабайт), що склало 94 відсотки всієї електронної пошти.

2 місце: Кількість часу, проведеного службовцями США за комп'ютерними іграми в робочий час, сягає приблизно півмільярда годин. Втрата продуктивності при цьому оцінюється в 10 млрд. дол При цьому, сюди не включається час, проведений в Інтернеті з особистою метою.

1 місце: Використовуючи комп'ютер і три порожніх клавіатури, не дивлячись на екран, якийсь Мішель Сантел набрав 64 книги (більше 3.3 мільйонів слів), включаючи «Одіссею», «Біблію» та «Книгу рекордів Гіннеса». Всі тексти він набирав на різних мовах, включаючи такі екзотичні, як давньоєврейську, і від кінця до початку. Закінчилася ця титанічна і даремна праця 26 липня 2007 року.

Tags: компи, це пиздець, цікаве
Subscribe

 • Про страхи

  Він стояв вночі І поки його ніхто не бачить Змінював ключі, А ще вішав свої тим, Кому не стачить. Goede morgen Чи боїтеся ви когось з мультяшних…

 • Про молитви

  Танцюй мій бог, ніби камер нема Бо всі ігри на двох А я сама - сама Сама - сама Kumoorn Якби, гіпотетично, бог існував і так само, гіпотетично,…

 • Про етапи

  Ах життя моє — кругле як м'яч, Ти з яких зірвалось шківів. Души мене. Кров'ю моєю пияч. — Так ніхто тебе не любив. สวัสดี ครับ Який…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments