falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про назви

Свій захисний екран
Ти вмикаєш коли я проходжу поруч,
Або пропав, або пан
Не дізнаюсь не в колі твого я зору ©


Знаменитий сайт
есонського дитячого садка носить горде ім'я www.mudila.ee , а  по сусідству Інститут екстремальної біології , для нашого вуха і очей має не зовсім пристойному адресою www.ebi.ee.

Американською асоціацією нігілістів створено сайт www.anus.com (The American Nihilist Underground Society), а за адресою www.ssu.ru розташовується представництво ТОВ «Стройсвязьурал-1». Сайт Удмуртської Республіканської Колегії Адвокатів - це www.urka.ru.

Виробляються хімічні реагенти на сайті www.dermo.com, Welcome to Dermo красується привітальний напис, що в російськомовних користувачів інтернету не може не викликати посмішку. Сайт туристичних послуг розташований за адресою www.nasrat.com, там можна замовити, наприклад, авіаквиток.

Вибрала для свого сайту французька телекомунікаційна компанія www.minet.net - оригінальну назву. Так і називається компанія - MiNet. Також немилозвучно ім'я сайту німецької протимоскітних сіток фірми-виробника російською мовою - www.neher.de.

Займається ландшафтним дизайном компанія Jopa Company - відповідно сайт носить назву www.jopa.com. Існує, крім того, www.jopaonline.com сайт, що пропонує гарячі обіди з доставкою, замовити відвідувачам.

Ebun Industries Limited - неегерская компанія, на світовому ринку є великим постачальником какао. Відповідний адреса сайту - www.ebun.com. Компанії Education Based Latino Outreach адресу сайту ще непристойніше звучить - займається вона освітою.

За адресою www.sraka.com розташований словенський інформаційний портал, а якщо www.suki.net в рядку браузера набрати, то на японський сайт потрапите, мережних технологій присвячений. На сайт благодійної організації приведе вас suka.org - Singapore United Kingdom Association.

Оригінальний псевдонім вибрав собі італійський музикант, у нього такий же і сайт - www.urod.org. А розробляє мікрокомп'ютери компанії належить www.chmo.com.

Хочете поштову скриньку завести? На www.ebanat.com його заведіть, і стане значно веселіше e-mail диктувати по телефону.

Аntikal.de - побутову хімію продає німецька фірма, а виробляє одяг турецька фірма - duraktekstil.com.


І ще)
www.mocha.org - музей дитячого мистецтва
www.mudocollection.com.tr - колекція модного одягу з Туреччини
www.perdoplastic.nl - сайт голландської компанії, що пропонує устаткування для виробництва виробів із пластмаси
www.zalup.com.pl - польська фірма, що пропонує передові методи очищення приміщень
www.nassal.com - американська компанія, виробник розважальних об'єктів
www.sru.edu - університет в Пенсильванії (США)
www.nahal.com - американська торговельна компанія

Список можна доповнювати)
Tags: прикол, інет
Subscribe

 • Про Ґданськ2019. Ранок в місті

  Відкрию очі у ранок, Відчую дотик твого сну І злечу з ним у світанок, Вже більше не засну. Про Ґданськ2019. Я покажу тобі Про…

 • Про чистоту

  Ішов гуцул з Коломиї, а гуцулка з бані, Посідали під смереков, зробили сніданє. Доброго ранку Любите ходити в баню? Чи сауна краще? Або…

 • Про сезони

  Жовте-біле, то осінь-зима, Синє небо – твої кольори. І немов чарівниця весна Знов розквітне цієї пори. Bonan matenon Яку пору року ви…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments