falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про цікаву музику

Що б таке зробити,
Коли нема роботи?
Чи то пляшку з друзями розпити,
Чи книжку почитати?
А то наче щось там голову стискає,
Щось таке тихенько в голові дрімає,
Щось таке ніякове наче позіхає.

 
“Героїчна симфонія” Людвіга Ван Бетховена спочатку була присвячена Наполеону Бонапарту. Але коли Наполеон проголосив себе імператором, Бетховен зняв присвяту.

Американська музична конференція 1977 року визначила гобой як “поганий дерев’яний духовий інструмент, на якому ніхто не вміє грати добре”.

 

Вальс, полонез, мазурка та менует мають музичний розмір 3/4, полька та гопак – 2/4, а лезгінка – 6/8.

Композитором музики, що звучить при завантаженні Wіndows XP є відомий ambіent-музикант Брайан Іно.

У світі шоу-бізнесу вираз “Золотий диск” означає, що копій диска продано на мільйон доларів, а “Платиновий диск” – що продано мільйон копій диска.

П’ята симфонія Бетховена була першим музичним твором, у якому використовувався тромбон.

Hа створення пісні “Я моpж” Джона Леннона надихнули звyки поліцейської сиpени.

Найпопулярнішою весільною музикою в США є пісня Уїтни Х’юстон “I Wіll Always Love You”. По дивному збігу обставин, вона ж – найбліьш популярна похоронна музика у Великобританії.

Рекордсменом по найбільшій зібраній на одному концерті аудиторії є зовсім не Елвіс Преслі, не “Beatles” і не Майкл Джексон. Це група “A-ha”, що навіть занесена в книгу рекордів Гіннеса: концерт “A-ha” у Бразилії, на стадіоні Маракана в 1991 році зібрав 195 000 чоловік. Попередній рекорд – 191 000 чоловік – належав Полу Маккартні. До речі, одного разу музикантам “A-ha” по дорозі з концерту в готель довелося дати близько 10 000 автографів! За словами Пола Воктора, зробити це було набагато важче, ніж відіграти концерт.

Проведене в Америці дослідження показало, що найбільше самогубств, розлучень та інших особистих катастроф спостерігається серед тих, хто любить кантрі-музику.

Ще в ХІХ столітті у відомому монастирі Бріттані черниці спеціально виконували музичні твори для свійських тварин. При цьому вони помітили, що після “прослуховування” саме серенади Моцарта корови давали молока в 2 рази більше. Коли до такого ж відкриття в ХХ столітті прийшли в Німеччині, то німецькі фермери, будучи людьми практичними, стали цілеспрямовано використовувати музику Моцарта на своїх фермах для підвищення удоїв молока.

А в Японії зробили спостереження, що коли музика Моцарта звучить у пекарні, дріжджове тісто піднімається в 10 разів швидше (тепер це відкриття активно використовується японцями в пекарській справі). До речі, найкраща рисова горілка саке виходить, на думку японських фахівців, саме з тих дріжджів, які “прослухали” музику Моцарта.

Американський бізнесмен А. Карлсон створив фірму з назвою “Озвучена квітка”, що займається розробкою, виробництвом і продажем тематичних аудіозаписів музики для цілеспрямованого впливу на рослини. Продукція має успіх у багатьох країнах світу.

Знаєте, через що посварились “Beatles” зі студією EMІ? Коли вони записували “Сержанта Пеппера”, Джорджу Харрісону не сподобався папір у студійному туалеті. До речі, говорять, коли розвалилися “Pink Floyd”, Роджер Уотерс замовив собі туалетний папір з портретом Гілмора.

У Норвегії є чимало умільців, які грають на вудках. Вони вважають, що вудка – універсальний інструмент, оскільки може бути і щипковим, і смичковим, і ударним одночасно.

 

Tags: вечір, дурка, музика, робота, стирено на просторах інету, цікаве
Subscribe

 • Про Ґданськ2019. Ранок в місті

  Відкрию очі у ранок, Відчую дотик твого сну І злечу з ним у світанок, Вже більше не засну. Про Ґданськ2019. Я покажу тобі Про…

 • Про чистоту

  Ішов гуцул з Коломиї, а гуцулка з бані, Посідали під смереков, зробили сніданє. Доброго ранку Любите ходити в баню? Чи сауна краще? Або…

 • Про страхи

  Він стояв вночі І поки його ніхто не бачить Змінював ключі, А ще вішав свої тим, Кому не стачить. Goede morgen Чи боїтеся ви когось з мультяшних…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments