falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Music:

Про дизайнерів ІІ


Листування з відеопрокатом
Виявляється Девід взагалі любить писати листи і виносити людям мозок! Ось його нова листування. Цього разу на жаль без картинок. Девід Торн отримує повідомлення з відеопрокату, в якому сказано, що за ним числиться чотири прострочених фільму, за які належить 82 долари штрафу.

From: David Thorne
Date: Sunday 8 November 2009 2.16pm
To: Megan Roberts
Subject: DVDs

Дорога Меган,
Дякую вам за лист щодо прострочення. Оскільки всі чотири фільми були запаморочливими зразками сучасних кінематографічних шедеврів, ваше припущення про те, що я залишив їх собі зрозуміло, але помилково. Будь ласка перевірте свої записи, оскільки ці фільми були повернуті вчасно - три тижні тому. Oчень точно пам'ятаю як я їх відвозив, і змусив мого нащадка фізично занести їх всередину, оскільки на мені були шорти і я не хотів, щоб панночка на касі споглядали мої бліді волохаті ноги.
З преведом, Девід

From: Megan Roberts
Date: Monday вересні November 2009 11.09am
To: David Thorne
Subject: Re: DVDs

Девід,
Наша комп'ютерна система показує протилежне. Будь ласка перевірте і підтвердіть.
З повагою,
Меган

From: David Thorne
Date: Monday вересні November 2009 11.36am
To: Megan Roberts
Subject: Re: Re: DVDs
Дорога Меган,
Я перевірив ще раз. Вони дійсно бліді й волохаті. Якщо дивитися вниз від колін, то схожість з двома паралельно наповзаюча великими гусеницями-альбіносами просто лякає. Дехто називає їх пухнастими, але по-моєму це занадто м'яке і затишне слово для характеристики моїх ніг.
З преведом, Девід

From: Megan Roberts
Date: Monday вересні November 2009 1.44pm
To: David Thorne
Subject: Re: Re: Re: DVDs

Девід,
Та ні, я мала на увазі, що наша система показує, що ДВД не були повернені. Будь ласка перевірте і поверніть як можна швидше.
З повагою,
Меган

From: David Thorne
Date: Monday вересні November 2009 4.19pm
To: Megan Roberts
Subject: Re: Re: Re: Re: DVDs

Дорога Меган,
За винятком, можливо, Втечі Гарольда і Кумара з Гуантанамо Бей, ці фільми є квінтесенцією смутного гівна, яке не варто навіть дивитися, не кажучи вже про те, щоб красти. У Втечі Логана, наприклад, комп'ютер, в який ввели конфліктуючі завдання зависає і вибухає, руйнуючи все місто. Мій комп'ютер зависає по три рази на день. Я просто роблю невелику перерву, а то й перекур, поки він перезавантажується. І мені не треба шукати в руїнах своїх рідних. Напевно ті ж самі програмісти створили вашу базу даних «повернуто чи ні». Далі, можна припустити, що назва Подорож до центру землі - метафора. Фігушки. Дія фільму реально відбувається в центрі землі. Ви смієтеся? Там же чисте залізо, з температурою вище 4300 градусів Цельсія і тиском 3900 тонн на квадратний сантиметр. Хоча водний Світ був непоганий. Мені найбільше сподобалося, як там у них все на воді, але сцена, де Кевін Костнер домовляється про мир між людьми і рибами прямо перед атакою армії акул - дуже прикольна.
З преведом, Девід

From: Megan Roberts
Date: Tuesday 1910 November 2009 3.57pm
To: David Thorne
Subject: Re: Re: Re: Re: Re: DVDs

Девід,
Ці ДВД відзначені як неповернені. Якщо ви не зможете їх знайти з вас буде віднята їхня вартість.
Меган

From: David Thorne
Date: Tuesday 1910 November 2009 5.12pm
To: Megan Roberts
Subject: Re: Re: Re: Re: Re: Re: DVDs
Дорога Меган,
Я перевірив ціни в найближчому відео магазині, і вартість заміни ваших втрачений фільмів на нові вийшла такою:
Втеча Харольда і Кумара з Гуантанамо Бей - $ 7.95
Водний Світ - $ 4.95
Подорож до центру землі - $ 9.95
Втеча Логана - $ 12.95 Поняття не маю, чому Втеча Логана виявився найдорожчим з цих чотирьох фільмів, він однозначно самий дерьмово. Я не буду за нього платити $ 12.95. Я на ці гроші краще хороший фільм який-небудь куплю. Напевно що-небудь зі Стівеном Сігалом. Вся ідея фільму складається з проживання в утопічному безтурботно суспільстві з трьома мінусами - потрібно носити комбінезони 70-х років, жити в місці, яке виглядає як величезний торговий центр і не можна жити довше 30-ти років. Це логічно. Якщо задуматися, то я не хочу бачити навколо себе купу старих приєднав, ниючі на предмет свого артриту, у той час поки я намагаюся розслабитися в торговому центрі, одягнений у дебільний комбінезон і боїться навіть подумати про завислому комп'ютері.
Я був змушений нещодавно попрацювати в госпіталі для людей похилого віку. Зйомки цих людей, танцюючих у лінію по вівторках були б відмінною рекламою для вирішення за-Логаном. Єдине, що там було гарного - це ліки, які я половину і продавав надлишки, прікарманівая гроші. На всі запитання відповідав, що етo доза, зазначена комп'ютером, і пропонував їм піти і перевірити, знаючи що вони шарахаються від усього, що було зроблено пізніше 18-го століття. А ще я підмінив свій кишеньковий 14-ти дюймовий телевізор Sanyo на їх широкоформатну плазму Panasonic, про «яснів, що у них завжди був цей телевізор, і зменшена доза ліків повертає їм відчуття реальності.
З преведом, Девід

From: Megan Roberts
Date: Wednesday 1911 November 2009 1.21pm
To: David Thorne
Subject: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: DVDs
Девід,
Я не бачила ці фільми. Я віддаю перевагу романтичні комедії. Якщо ви тримаєте ці фільми у себе, то ми не можемо їх здати іншому клієнту і втрачаємо гроші. Саме на цій підставі й були пораховані штрафи за прострочення. Також, ми не купуємо фільми в найближчому відео магазині, ми купуємо їх у свого постачальника.
Меган

From: David Thorne
Date: Wednesday 1911 November 2009 3.28pm
To: Megan Roberts
Subject: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: DVDs
Дорога Меган,
Я й сам ообожаю романтичні комедії. Може разом яку подивимося? У мене є новий широкоекранний плазмовий Панасонік. Моя улюблена романтична комедія - Смертельний Інстинкт. Навіть незважаючи на те, що там не було достатньої кількості роботів і вибухів, і я не міг ідентифікувати себе з головним героєм ні емоційно ні особистісно. А на днях мені довелося подивитися фільм про гусей під назвою Записна книжка (Notebook). Там було багато гусей. Там ще щось було про стареньку, дуже вдало втратила пам'ять і забившую, що протягом усього фільму вона вела себе як повія.
Хоча я трохи звідти запам'ятав, оскільки взагалі не втикає, навіщо його треба було дивитися. Адже в утопічному суспільстві майбутнього бабу б відловили і вбили в 30-ти річному віці.
Відносно оплати за затримку, я розумію, що суммма залежить від недоотриманого прибутку вами за те, що ви не могли прокатувати ці фільми. Черга охочих подивитися Втеча Логана, напевно, розтяглася на кілька кварталів. Проте за 82 бакса я міг би купити шість копій у відео магазині. А то і Кевін Костнер (у якого, як я чув, проблеми з грішми) міг би сам приїхати до мене і відіграти пару ключових сцен з Водного світу в мене у ванній.
З преведом, Девід

From: Megan Roberts
Date: Thursday 12 November 2009 3.16pm
To: David Thorne
Subject: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: DVDs
Девід,
Вартість дисків наступна:
002190382 Подорож до Центру Землі $ 9.30
003103119 Втеча Логана $ 7.90
008629103 Втеча Гарольда і Кумара з Гуантанамо Бей $ 6.30
000721082 Водний світ $ 5.70

Всього: $ 29.20 - я скасувала штрафи за прострочення і зазначила в комп'ютері, що з вас належить вартість заміни дисків, а не штраф.
З повагою,
Меган

From: David Thorne
Date: Thursday 12 November 2009 7.42pm
To: Megan Roberts
Subject: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: DVDs
Дорога Меган,
Ціни виглядають розумними. Втеча Логана мені не потрібно, а інші три я візьму в наступний свій захід до вас.
З преведом, Девід

From: Megan Roberts
Date: Friday 13 November 2009 12.51pm
To: David Thorne
Subject: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: DVDs
Що? $ 29.20 - це вартість заміни дисків для нашого відеопрокату.
Меган

From: David Thorne
Date: Friday 13 November 2009 1.15pm
To: Megan Roberts
Subject: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: DVDs
Дорога Меган,
Тоді, зрозуміло. А то я дивувався, навіщо мені по дві копії кожного фільму.
З преведом, Девід

From: Megan Roberts
Date: Friday 13 November 2009 2.33pm
To: David Thorne
Subject: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: DVDs
У якому сенсі по дві копії? Ви натякаєте, що знайшли всі чотири фільми?
Меган

From: David Thorne
Date: Friday 13 November 2009 2.57pm
To: Megan Roberts
Subject: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: DVDs
Дорога Меган,
Так, вони валялися весь цей час на холодильнику. На жаль, у мене має місце бути сліпа зона, яка не дозволяє мені бачити цю частину кухні, у зв'язку з чим я там також тримаю пачку неоплачених рахунків. Цієї ночі я спав на кухонному підлозі, з відкритими дверима холодильника, тому що в мене зламався кондиціонер, а температура на вулиці була вищою ніж у центрі землі. Вібрація від холодильника, що видає високочастотне бібканье кожні 30 секунд при відкритих дверях передавалася дискам, які за кілька годин подолали відстань до краю холодильника і благополучно приземлилися на мою подушку, де я їх вранці і виявив. Оскільки неустойку за затримку ви скасували, то я закину диски до вас сьогодні ввечері і ми будемо в розрахунку.
З преведом, Девід

From: Megan Roberts
Date: Friday 13 November 2009 3.43pm
To: David Thorne
Subject: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: DVDs
Ok.
Tags: нічне, пиздець, прикол, стирено на просторах інету, інет
Subscribe

 • Про дороги

  І більше... Але врешті, а втім Якби в мене був дім Я б лишила його на людей, на котів Я б пошила усіх, я не люблю кутів! Shuprobhat Куди ви…

 • Про етапи

  Ах життя моє — кругле як м'яч, Ти з яких зірвалось шківів. Души мене. Кров'ю моєю пияч. — Так ніхто тебе не любив. สวัสดี ครับ Який…

 • Про Барселону. Частина восьма. Диво

  Диво-місто Навпаки Знають тільки малюки, Місто це, де все не так, Кожен тут якийсь дивак. Про Барселону. Частина перша. Мрія Про…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments