falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про відпочинок

 
Ты - менеджер среднего звена,
Ты не работаешь "под", ты работаешь "на",
Твой этот век, твоя компьютерная эра,
Главное - не человек, а его карьера.
©

Завтра виходити на роботу після відпустки. Півтора тижні ніхуянеробіння трошки підірвали здоров*я моєї печінки , нирок і легенів))) . Так шо підемо на роботу лікуватися. Сьогодні в обід нарешті добрався додому . З п*ятниці брав участь в трешовому загулі по Києві). Почалося все з святкування Дня народження [info]moroque .  Якось спонтанно ми туди потрапили, але гульнули позитивно)) Дякую всім за весело проведений час. Фото скидував Мороку. Хай ділиться тим, що можна показувати).
На наступний день потулили на Країну Мрій.
Чесно кажучи спочатку якось не дуже впирало. Страшенна спека, тільки один вхід, як наслідок величезна черга. Ну нічо пройшли, пороздивлялися лотки і якось так склалося шо пішли тусити до спасу, де відбувалося хоч щось ( чисто суб*єктивна думка) цікаве.
Лава на лаву у виконанні Спасу

  Лава на лаву у виконанні Глядачів

А це бороться у виконанні , знову ж таки глядачів. Спас взагалі прикольно робить запрошуючи спробувати все глядачів. Кстатє,  тому чуваку в чорній вишиванці, я потім надавав по голові мішком). Но то бу потім.

А це прикольна така забавка. Забув, як воно називається , але штука дуже весела. Правила прості. Треба схопити і перетягнути палицю. Знахідна для всяких там пікніків))
  Патом прийшли чуваки з якогось японського центру. Помахали дрючками, покричали. Унило(.
Кароч ми задовбалися і пішли шукати кришнаїтів. Щоб поїсти)) Чого ж ще ходити до кришнаїтів то )). Ну і Коли треба було купити. Кон*як розводити. Бо " празник не біл на празник пахож, пака не паявилась...".
Ну не дійшли.. Я пашов битися мішками) Палучив раз в лоб так, шо побачив зірочки, але все одно переміг))) Чувак підслизнувся на слизькій траві... бо якраз починався дощ.

Та який ДОЩ !! Злива!!! Спочатку намагався ховатися. Патом плюнув.. промокнув до трусів))) Сухим залишилось тільки те, що було в наплічнику. От така от сумна історія життя. Зібралися і пішли додому. Мокрі, голодні тверезі... Знайшли місце де продавали Медовуху))  Спробували по 40 грам, щоб зігрітися)) Падумали і пашлі кутити далі)

Дєвашки на машинках каталися
Танцювали))

Мачікі жралі сємкі і биковали)))

І всі разом слухали живу музику ( я так розумію, дощ щось був поламав там з апаратури) ...
... І пісні акапело. Скрипка молодець. Прийшов і розрулював жопу яку натворила злива.

Патом знову почав збиратися дощ , ми подумали, що двічі за день мокнути не айс... і пашлі додому.


Патом ше до шостої ранку грали в карти. Треш жорстокий. Сьгодні працював овочем) Завтра на работу.

 
 
 
Tags: алкоголь, вихідні, друзі, нічне, фото
Subscribe

 • Про мрії

  Чомусь тут ніколи не хочеться чаю, Не хочеться снігу, не хочеться слави, Нехай дістається церквам з хоругвами!.. Ми просто з тобою удвох погуляєм…

 • Про страхи

  Він стояв вночі І поки його ніхто не бачить Змінював ключі, А ще вішав свої тим, Кому не стачить. Goede morgen Чи боїтеся ви когось з мультяшних…

 • Про дороги

  І більше... Але врешті, а втім Якби в мене був дім Я б лишила його на людей, на котів Я б пошила усіх, я не люблю кутів! Shuprobhat Куди ви…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments