falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про серіали - breaking bad

В одном и неснятых фильмов Федерико Феллини
Лежат снега Килиманджаро
Герой на героине, Героиня на героине,
И отравленный воздух глотают так жадно ©

Уолтер Уайт, викладач хімії в університеті. У нього є дружина і син-інвалід, дружина чекає ще одну дитину. Уолт уже не молодий і в цьому віці часто бувають кризи, тим більше потрібно годувати родину, а на зарплату викладача не розгуляєшся, тому він змушений підробляти на автомийці, де його ж студенти над ним насміхаються, а ще син, чию інвалідність теж постійно висміюють.

Його свояк працює в Управлінні по боротьбі з наркотиками і одного разу пропонує взяти участь в облаві на будинок, де знаходиться лабораторія з приготування метамфентаміна. Під час облави Уолт випадково бачить, як один дилер тікає від облави, їм виявляється його колишній студент.

Уолт вирішує зайнятися з ним бізнесом про приготування метамфетаміну, так як він на зламі, що йому нічого втрачати: він залишив роботу на автомийці, секс з дружиною обмежується тільки рукоблудіем з її боку, йому поставили діагноз - неоперабельний рак легенів, та й свояк постійно говорить, що метамфетамін приносить величезні гроші. Хто ще може приготувати найчистіший метамфетамін, як не вчитель хімії?


Я взагалі не по серіалах зовсім. До цього качав і дивився тільки Хауса і Теорію брехні. Але цей серіал суперський. Більше за все сподобалося,що спосперігаєш за поведінкою людини, якій вже немає чого втрачати. Окрім своєї людяності. От і йде боротьба добра зі злом в окремо взятому індивідуумі. Раджу подивитися. Зараз вийшло 33 серії ( 3 сезони). Я чекаю четвертого).
ЗІ. Головна ржака серіалу. Всі наркоторговці купляють телефони "жабки". Навіщо? Щоб подзвонивши не туди його було легко зламати)))
Tags: дурка, піар, тВ
Subscribe

 • Про відпустку 19. Частина сьома. Безмежність близько

  Ріки і озера, Мілина та дно. Все, що я знайшов там, - Бите скло, бите скло. Про відпустку 19. Частина перша. Варшава на один день Про…

 • Про бруківку

  Моє місто – моя коханка, Бруківка на споді, цілує ноги Замість гарячої кави зранку – Залізобетон та асфальт вологий Chào buổi…

 • Про зброю

  Подай зброю мені, брате! Зачекай, люба, зачекай, мати, Хлопці-Едельвейси йдуть З ворога плату брати! Hyvää huomenta Чи сильна і…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments