falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про тарганів у тарілках... навіяно френд стрічкоюБільшість комах в якості їжі - нешкідливі, - говорить професор Каменський.
- Їх їдять у В'єтнамі, в інших країнах Азії. Африканська кухня без них теж не обходиться. У мене є грубезні книжки "Зоотоксінологія" - про отрути тварин. Звичайно, якщо з'їсти хоч один описаний там екземпляр, то не поздоровиться.
     
Якщо звичайний тарган нічим не заражений, то нічого поганого не станеться.
Але таргани можуть бути переносниками різних хвороб. Наприклад, якщо пробіг тарган по брудному підлозі, а потім його віддали на поталу - дизентерія забезпечена. І потім існують тисячі видів тарганів, і далеко не всі вони нешкідливі. Це у нас в Росії, в основному, два види. Я сподіваюся все ж, що організатори шоу брудних тарганів учасникам не дають.


     
Що стосується личинок і черв'яків, яких поїдали перед телеоб'єктивами учасники шоу, то ефект буде такий, як якщо б вони з'їли м'ясо. У них ті ж корисні речовини. Личинка в цьому сенсі навіть екологічно чистіше, адже вона харчується тільки листочками. Але личинки так само, як і інші види тварин, про яких ми говоримо, покриті хітином. Це особливе органічне речовина, яка в організмі не перетравлюється і не засвоюється.
     
З жуками така ж ситуація, як з тарганами. Тобто далеко не всі види їстівні. Крім того, жуки теж бувають як зараженими, так і переносниками різних хвороб. Тих, кому випало харчуватися заради забави глядачів жуками, хочу попередити, що їх не варто ковтати цілком, а краще розкусити. Інакше жук, рухаючись по стравоходу, подряпає його лапками.

     
Коники - теж вельми поширена їжа в деяких південних країнах. Скажімо, в Африці негр, йдучи по полю, може спокійно зловити коника або сарану і тут же їх з'їсти, як ми з'їли б суницю на лісовій галявині. Крім того, коників для їжі виводять на спеціальних фермах. Сподіваюся, що для телепрограм на цих фермах коників і замовляють. Якщо комаха взяли невідомо де, то цілком можливо, що з того поля, яке оброблено отрутохімікатами. Комаха вижило, а отрута на панцирі залишився. Самі розумієте, що буде, якщо з'їсти такого "мореного" коника або таргана.
     
Гусениця - це личинка метелика. В основному вони нешкідливі. Китайці їдять гусениць, і нічого з китайцями не відбувається.
     
Харчуватися зміями ризиковано. Отруйні залози змії - це модифікація слинних залоз. Їх є у жодному разі не можна. У тулуб змії отрути немає. Він страшний, якщо потрапляє в кров людини, а не в шлунок.
     
А ось щурів майже ніде в світі в їжу не використовують. Я працюю з щурами все життя і знаю, що м'ясо в них - несмачне. Були випадки, коли наші студенти намагалися готувати щурів. Що вони тільки не робили - вимочували, варили і смажили, але все одно м'ясо у цієї тварини жорстке з неприємним запахом!

 

звідси і звідси  - взята інфа
Tags: думки, жЖ, кулінарія, це пиздець, їжа
Subscribe

 • Про Ґданськ2019. Ранок в місті

  Відкрию очі у ранок, Відчую дотик твого сну І злечу з ним у світанок, Вже більше не засну. Про Ґданськ2019. Я покажу тобі Про…

 • Про чистоту

  Ішов гуцул з Коломиї, а гуцулка з бані, Посідали під смереков, зробили сніданє. Доброго ранку Любите ходити в баню? Чи сауна краще? Або…

 • Про сезони

  Жовте-біле, то осінь-зима, Синє небо – твої кольори. І немов чарівниця весна Знов розквітне цієї пори. Bonan matenon Яку пору року ви…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments