falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про смерть

И только мертвый не боиться смерти ©

 
  1. Практика поховання мертвих почалася ще 350 000 років тому. Свідчення тому — яма 14 метрів в глибину в Іспанії, заповнена 27 скам’янілостями гомінідів (різновид Homo heidelbergensis). Можливо, це предки неандертальців і сучасних людей.

   2. В англійській мові існує близько 200 евфемізмів слова «вмирати». Наприклад, «бути в грудях Абрама» («to be in Abraham’s bosom»), «лише додай личинок» («just add maggots»), «спати з трьохтрубками» (”sleep with the Tribbles”).

   3. Жоден американець не помер від старості з 1951 року.

   4. У 2007 році уряд США відмінив класифікацію свідоцтв про смерть.

   5. «Спусковий гачок» смерті в будь-яких випадках — це нестача кисню. Його брак може викликати спазми в м’язах, або «агональну фазу», від грецького слова «agon» — «боротьба».

   6. Протягом трьох днів після смерті, ферменти, які колись переварювали ваш обід, починають їсти вас. Мертві клітини стають їжею для життя бактерій у вашому животі, які звільняють значну кількість шкідливого газу, щоб роздути тіло як кульку і викотити очі назовні.

   7. Похорони в Америці щороку відправляють в землю 827600 галонів рідкого формальдегіду, що бальзамується, метанолу і етанолу. Кремація відправляє в повітря діоксин (сильна отрута), соляну кислоту, діоксид сірки та вуглекислий газ.

   8. Як альтернатива, шведська компанія Promessa заморожуватиме тіла в рідкому азоті, дробитиме їх і запаковуватиме отриманий порошок в кукурудзяній труні. Вони стверджують, що з такими «екологічними похоронами» тіло розкладеться протягом 6-12 місяців.

   9. Послідовники Заратустри з Індії залишають тіла мертвих на землі для поїдання стерв’ятниками.

  10. Стерв’ятники гинуть після поїдання померлої худоби, напханої диклофенаком – речовиною, що допомагає полегшити лихоманку в худобі.

  11. Королева Вікторія наполягала на тому, щоб її поховали в купальному халаті її померлого чоловіка Принца Альберта і з гіпсовою пов’язкою його руки.

  12. На Мадагаскарі сім’ї відкопують кістки померлих рідних і виставляють їх напоказ в селі на церемонії, яка носить назву Famadihana. Останки обертають новим саваном і повторно ховають. Старий саван дається подружній бездітній парі, щоб накрити їм подружнє ліжко.

  13. Протягом залізничного розширення в Єгипті у ХІХ столітті будівельні компанії розкопували дуже багато мумій, щоб використовувати їх як пальне для локомотивів.

  14. Англійський філософ Френсіс Бекон, засновник наукового методу, помер в 1626 році від пневмонії після того, як набив курку снігом, щоб поглянути чи збереже вона холод.

  15. Щоб органам сформуватися протягом ембріонального періоду, деякі клітини повинні здійснювати самогубство. Без такої особливості всі ми народжувалися б з перетинками на ногах, як у качки.

  16. У 1907 році массачусетський доктор провадив дослід зі спеціально розробленим смертним ложем і повідомив, що вага людського тіла зменшується на 21 грам після смерті.

  17. У ХІХ столітті в Європі були поширені випадки, коли живі люди оголошувалися мертвими помилково.

  18. 80 % людей з США вмирають у лікарні.

 19. У Нью-Йорку людей, які здійснюють самогубство, більше, ніж убитих кимось іншим.

20. Підраховано, що 100 мільярдів людей померло відколи виникло людство
Tags: алкоголь, нікотин, нічне, цікаве
Subscribe

 • Про горби

  Там між горами є квіти, що не зірвані ніким Їх не топчуть ногами, вони там віки А ми тут і ми стирали свої кроси об бетон На алеях дірки тут, а не…

 • Про дороги

  Хтось метнув неминучу стрілу. Захиталось струнке оперіння, І, негаданий креслячи лук, Під ногами тікає каміння. Labas rytas Бруківка краще чи…

 • Про дитинство

  Так відступало твоє дитинство — ставився голос, губились друзі, високо в небі міцно і стисло висло життя, мов сережка у вусі. Kumoorn Коли…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments