falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про героїв України

Нє,нє, нє . Я не про Донецький окружний суд. Я про інше. Я тут вичитав, що виявляється нагороди "Герой України" є дві . 
  Золота зірка

І Орден Держави

Ну це ще не саме цікаве.
Звання було засноване Указом Президента України № 944/98 від 23 серпня 1998 року для нагородження громадян України за видатний геройський вчинок і трудовий подвиг. Особі, якій присвоєно звання «Герой України», вручається орден «Золота Зірка» за скоєння видатного геройського вчинку , або Орден Держави - за трудовий подвиг.
 Здається все нормально. Але .

 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 46/2010

Про присвоєння С.Бандері звання Герой України

За незламність духу у відстоюванні національної ідеї, виявлені героїзм і самопожертву у боротьбі за незалежну Українську державу постановляю:

Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена Держави БАНДЕРІ Степану Андрійовичу – провідникові Організації українських націоналістів (посмертно).

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

20 січня 2010 року

 


 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 965/2007

Про присвоєння Р.Шухевичу звання Герой України

За визначний особистий внесок у національно-визвольну боротьбу за свободу і незалежність України та з нагоди 100-річчя від дня народження та 65-ї річниці створення Української повстанської армії постановляю:

Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена Держави ШУХЕВИЧУ Роману Осиповичу – головному командирові Української повстанської армії у 1942–1950 роках, генерал-хорунжому (посмертно).

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

12 жовтня 2007 рокуТак і хочеться запитати.. В чому , блять , полягав трудовий подвиг? Країна уйобків. Навіть звання героя не можуть присудити нормально.

Tags: бандера, питання, політика, придурки, шухевич
Subscribe

 • Про дороги

  І більше... Але врешті, а втім Якби в мене був дім Я б лишила його на людей, на котів Я б пошила усіх, я не люблю кутів! Shuprobhat Куди ви…

 • Про етапи

  Ах життя моє — кругле як м'яч, Ти з яких зірвалось шківів. Души мене. Кров'ю моєю пияч. — Так ніхто тебе не любив. สวัสดี ครับ Який…

 • Про відтінки

  Життя красиве, коли кольорове, Значить получилося, дякувати Богу. Якщо все сіре і кольору бракує, Тоді біда... хіба що намалюєш. Доброго ранку…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments