falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про нетелевізор

Книга просто додаток до шкільної програми
А все, що потрібно - нам розкаже реклама ©


Хоча телевізор сам і не дивлюся проте вітаю вас із закічненням ( хоча б на пару днів) передвиборчої агітпції))) Телеканали в траурі, люди від щастя вибігають на вулиці, співають, грають в сніжки, танцюють.. кхе-кхе.. занесло.

Тик це про нетелівізор.
В перервах між читанням журналу " Футбол" і роботою спромігся прочитати аж 2 книги і подивитися 2 фільми.

Про " Аватар" собсна і розповідати особливо немає чого. Всі все бачили) Звичайно кіно епохальне. Ну, не в плані кіно. А в плані нового тривимірного кіно. Переломний фільм в кіноіндустрії. А ля "Матриця", аля "Зоряні війні"... Чекаємо повернення на Пандору. Камерон вже анонсував).

Набагато більше мене вразив фільм "Виблядки" ( 2000 рік, реж. Мавроматі). Починаю блядь відчувати себе якимось мегаінтелектуалом. Дивлюся все частіше трешове кіно... Ба якось навіть ,здається, вловлюю якусь ідею з цих потоків артхаусних режисерських  задумок.Але фільм справді сильний. Коротко? Про життя. Таке як є. Без прикрас. Зовсім. Про життя, де світом править бабло. Де бабло є і релігією і церквою. Негарно, гидко, матюкливо... але десь таки геніально.
Якщо знайдете сили подивитися таке


То обов*язково подивіться)))

Книги чо.
"Втрачений символ".. розповідати...м... дивилися "Код да Вінчі"?)) Та ж сама фігня - тіко про масонів. Ще трошки схоже на " Скарб нації" Розповідає американцям і ,мабуть таки всім іншим , історію столиці о! Америки.Ех. В нас би так вчили історії(( Цікаво.Затягує.
Кінцівка блювотна) От тако от книга))

Ще читався Сергій Лобода " Шизофренія" ( Коли мені її подарували 1. Я подумав - з натяком бля. 2. Прочитав Світлана лобода і афігєль))) )Цікавенька така книженція. Кучі крові ,калюжі м*яса, містика, сни. Буде нагода прочитайте. Не будуспойлерити і розказувати сюжет)

І це: атайдіть від телевізора!
ЗІ. Ушоль в запой)
 

Tags: друзі, думки, книги, кіно, я
Subscribe

 • Про весну на колесах

  Все, що знане й давно відоме — читати дерева, ніби псалми. Пишеться, пишеться без утоми книга полів цієї зими. Цієї весни знайшов нову…

 • Про форми

  У лісі під ялицею, Над річкою – бистрицею, Будинок є казковий, Багатоповерховий. Доброго ранку Який будинок найнезвичніший ? Подобається…

 • Про відпустку 19. Частина сьома. Безмежність близько

  Ріки і озера, Мілина та дно. Все, що я знайшов там, - Бите скло, бите скло. Про відпустку 19. Частина перша. Варшава на один день Про…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments