falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Music:

Про піар

Выборы,выборы - все кандидаты пидоры ©

Дивлячись на концепції реклами наших конч "чудових" кандидатів в президенти іноді думається ну шо блядь за піарщики!!! За що вони отримують свої баснословні гонорари??? Це просто паніка якась.

Відразу скажу що мене бісить антиреклама. Ми з вами і так знаємо, що все погано. І нам з вами ( ну принаймі мені) дофіг до самої попи хто в цьому винен. Мені цікаво як з цієї попи вибратися. Наші ( ну чи не наші) піарщики , мабуть, ніколи цього не зрозуміють. І буде в нас завжди рекрама будуватися на принципі " Вони підараси - вона Д*Артаньян". Набридло.

Доречі про ВОНу.

Піарщики Тимошенко,як на мене, єдині хто відпрацював свій хліб повністю. Реклама помітна, про рекламу говорять, над рекламою приколюються. А ще потрібно для піару? Куєва хмарна наслудувачів! Як рекламщик - низько вклоняюся і знімаю капелюха. Але знову.. гон на інших.. проте вчасно одумалися і таки виправилися.

Яйценюк.


Ну.. піарщики Яценюка довго не парилися і чесно спиздили рекламну концепцію у Обами. Мабуть розраховували, що в Америці ніхто не був і ніхто нічого не помітить. Радує те, що в рекрамі немає негативу вилитого на інших кандидатів. Реклама також помітна і чудове поле для пізних фотожаб) Сміх прожовжує життя чо). Мінус тупі загальні гасла не про що. Найбільше вбивають "здорові люди" на синьому фоні. З кольором прогнали вони трошки. Ну і ще. НУ НЕ ТЯГНЕ ,БЛЯТЬ, ЯЦЕНЮК НА ЧЕ ГЕВАРУ, як не фотографуйте - не тяне!!!!

Яйнукович.
Піарщики Януковича родом з совка. Чи з Марса.


На нашу думку насрати їм всім. Хто небуть звонив на ці гарячі лінії? Кому воно нафіг нада? Хто ще в це вірить?


Це взагалі шедевр. Якесь воно расиське вам не здається? А якже Україна без котів і собак, без корів і свиней? Без тракторів!) кароч Треба зробити їз України гетто в якому тільки люди.. і Янукович.

Литвин.

Україні потрібно пслати всіх вас на йух!
Чесно стирив конценпцію у Юльки. Сам ,чесно, я довго намагався здогадатися чиї це борди. Але коли показали!

Хто його фотографував!! Грозний такий. Бетмен блін.

Тигибко.
Дуже намагається косити під Європейського політика. Входить погано. Де яка небуть конкретика? Ну хоч щось??

Гриценко на останок.


Ржачно. Мені чогось згадується реклама засобу проти запору.

Все втомився і тікати потрібно. Голосуйте за Чака Норіса.

Tags: політика, придурки, піар, реклама
Subscribe

 • Про міста

  Але це було щастям: у ночі туманні та хмарні заблукати у місті, де квітнуть осінні ліхтарні, і довіку ходити удвох по висячій плантації, де…

 • Про воду

  Повільний корабель вантажений піснями темряву випалює сигнальними вогнями, Пливе до нестями, пливе до знемоги. Шукає землю любові і тривоги.…

 • Про кольори

  Хочеш, я твоїм кольором буду, Восьмим кольором, восьмим чудом, Білим... я буду білим, як сніг, Якщо ти ним бути дозволиш мені. Kaliméra…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments