falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про RE$PUBLICA 2018

Танцуй, пока тебе бреют череп,
Танцуй, пока тебе сверлят лоб.
Прыгнул карась на раскалённый берег,
Жги лезгинку – хоп, хоп.

Осінь стало асоціюється в мене з фестивалем RE$PUBLICA. З цим фестивалем в мене пов'язано багато чого особистого. Тут я познайомився з купою прекрасних людей. Я був на всіх Республіках. І цей рік не став виключенням.

respublica18-527

Великою веселою компанією ми вирушили зі столиці до Хмельницького ( куди перенесли з улюбленого Кам'янця - Подільського фестиваль цього року) о 5 ранку. Поспали. Сходили на пивзавод і рушили заселятися.
Місцеві рієлтори ще не зрозуміли, яке ж щастя на них звалилося у вигляді гостей фестивалю і тому нам вдалося відхопити шикарну трьохкімнатну квартиру за смішні гроші буквально в 10 хвилинах ходу від фестивальної локації. Якщо фестиваль наступного року залишиться в місті, сумніваюся, що така лафа залишиться).

Пішов за браслетами. Хто не в курсі, я кілька останніх років волонтерю координатором фотографів Республіки. Цього року от також підписався). Зарікаюся щороку. але все одно продовжую.
Цей рік не став виключенням. Хаос продовжився. Поки розібралися з браслетами. поки пораздавав акреди, познайомився з охороною і спробував крафтове темне пиво ( по 25 грн)), то і не встиг нікуди. За весь перший день зробив аж 6 кадрів )).

Ось, власне , і вони.
Моторрола виступала з оркестром віртуози Хмельниччини.

respublica18-1

Я чесно очікував від цього виступу значно більше. Чекав, на симфонічну обробку рокових пісень, а вийшло якесь сільське весілля((. Народні пісні з легеньким таким вкрапленням гітар. Нудно. І не цікаво.

respublica18-2

respublica18-3

Виглядало, доречі, маштабно.
І людей було багацько . Адже перший день був шаровий! МІсцевий люд радісно і задорно рулив до водички послухати пісеньки.
Як на мене, то безкоштовні концерти - це пиздець. Купа випадкового народу, який веде себе найчастіше як бидло. Бо шара ж! Пий, гулЄй, заважай іншим!

Втік трошки до рокової сцени.

respublica18-5

Повернувся на Бумбокс.

respublica18-6

На середині виступу Хливнюка і Ко. Вирубилося нафіг світло. Не витримав трансформатор десь в місті. Забавно, бо однією з причин переїзду з Кам'янця є те, що там електрика взагалі з генераторів.

Печально, звичайно. Але ми пішли шукати в тому позитив пораніше). Думали ляжемо спати. Притомилися трохи за день. Але позитив знайшовся в текілі). Тож раніше піти поспати не вийшло. Бухлішко... задушевні розмови... та і взагалі народ почав святкувати наші з Оленкою два роки разом). Нас запросили. Це добре)).

14.88, закусувать лаймом ми не бросім.

respublica18-149

Другий день фестивалю розпочався так як і закінчився перший. З текіли. А ще з прогулянки містом. Про неї ( прогулянку, не текілу) якось іншим разом. Далі про фест.
Встиг таки на Dash). Якось важко в мене з встиганням на їхні виступи. Але не цього разу.

respublica18-167

Відвідувачів сильно поменшало. Разів так в 10. Це ж цілих 250 грн за концерт! Ви що! Та такі фестивалі в місті кожні вихідні проходять! ( насправді, ні). А чого ж у нас такі фестивалі як у Львові, Києві, Одесі не проходять?! Чого ви до нас нікого не везете?... Бяда кароч.

АННА, звичайно ж зібрала свій слем.

respublica18-169

І М'яча на сцені зібрала). Епічненько вийшло.

respublica18-174

respublica18-181

Ведучі все ті ж були, доречі. Епічні М'яч і Жуковська. Найкраші. Всіх інших вже якось і не сприймаю.

respublica18-182

Потім приємно і трохи несподівано реанімувалася Qarpa. Колись давно їхній концерт в 44 став чи не стартом мого захоплення концертною фотографією.

respublica18-183

Колись давно... то реально давно. Але в Ірени ще запалу вистачить). Порвала народ. Багато хто пам'ятає слова ще).

respublica18-185

respublica18-187

Після Карпи я встиг таки трохи махнутися на Latexfauna. Зрозумів, що перше враження не обмануло і тащаться від них тільки хіпстери які-то.

respublica18-194

Тому зі спокійною душою пішов на Jinger.

respublica18-208

От де справжня сила і професіоналізм. Зрадів, коли в останній момент один з хедів змінився на цей гурт з Горлівки. Рібята неймовірні. До того ж в Україні ми тепер побачимо нескоро. В них там нормальний такий тур світом розписаний на цей і наступний рік. Тож хто не встиг - самі винні.

respublica18-222

respublica18-226

Jinjer закривали цей фестивальний день, чому безумно раді були жителі навколишніх будинків)). Але хай радіють. Концерт то для них вийшов безкоштовним.

respublica18-233

Наступний ( і заключний) фестивальний день ми розпочали з поїздки в Меджибіж ( про це також буде окремо).
Повернувшись звідти ми чудово встигли на чек ХЗВ. Чек Хамерманів зібрав більше людей, ніж повноформатні виступи багатьох гуртів). Було весело.

respublica18-363

Я ж пішов таки трохи пофоткати ( нарешті) територією. Волонтери от попросили їх сфоткати. Сфоткав. І навіть фото не видалив. Бо добро переможе все).

respublica18-369

Наметове. Я так і не робірався де там було платне, де безкоштовне. І взагалі дійшов до них один раз. Старий став((.

respublica18-371

Зручності.

respublica18-373

Фудкорт цього року дуже порадував. І вибором і цінами.
Особливо вибір пива за доступними цінами)).

respublica18-374

RE$PUBLICA FEST і не розмальовані стіни? Ні, не чув.

respublica18-376

А це місцеве населення. Дуже хоче. щоб до них привозили побільше цікавих виконавців. Але платити за них не хоче. І це день. Ви б побачили що там творилося ввечері. Особливо на виступі KAZKA.

Хоча, справедливості заради, на третій день місцеві таки роздуплилися. На трктій день народ таки повалив потрохи. Настільки, що в оргів закінчилися браслети. Потім закінчилися іншого кольору.. потім вже вішали такі як в оргів... в наметове.. кароч, такий милий моєму серцю треш, угар і аббадон).

respublica18-377

Ті хто заплатив і зайшов - відривалися по повній. Бо вони знали куди йдуть і шукали цього.

respublica18-381

respublica18-386

respublica18-394

Motanka віджигає.

respublica18-390

respublica18-393

Тачка з Сільпо. Але СІльпо я думаю не в накладі. В перший день вони якось не підсуєтилися і були кілометрові черги при пустих полицях).
Тепер місцеві підприємці молитимуться на фест).

respublica18-395

А це Хамерман Знищує Віруси.

Найадекватніший гурт України в найадекватнішим за свою історію костюмах.
Хто не в курсі що це - це коров'ячий рубець. Хто не в курсі як він смердить - ви щасливі люди). Пофоткав трошки перед виступом Вову і Альберта.

respublica18-428

Народ радісно зустрів ХЗВ. Потім костюми полетіли в натовп. Радість трошки принишкла. Але не надовго).

respublica18-462

" Чуєте, як смердять наші костюми?" - запитав Вова. " Так смердітиме Україна, якщо вибори виграє Тимошенко!". Не можу з ним не погодитись. Це чума.

respublica18-480

Але не будемо про погане. Не задля цього тут всі зібралися.

respublica18-503

Сходили на виступ естонсього репера Томмі Кеша на головну.
Здивувало, що його знає скільки місцех дівчаток. Також здивувало що все якось ніпрошо.

respublica18-506

Настільки все було печально, що навіть сходив на Один в Каноє).

</strong>respublica18-509

І до діджеїв.

respublica18-510

Я б і в крестики нолики пограв, аби тільки не слухати того Томмі)).

respublica18-512

Закривав же вечір ( наш, принаймні, бо на Христину соловій ми не залишилися вже) потужний виступ Карни.

respublica18-516

respublica18-520

Чудове завершення чудового дня та і фестивалю в цілому.
Ми ж почемчикували до тролейбусика ( міська влада організувала нічні маршрути. За це їй респект і уважуха) і поїхали на вокзал. А зранку на роботу. Працювати і чекати наступного року і наступної Республіки. Бо це єдиний фестиваль на який ми точно збиратимемося)... Все інше набридло.. старіємо...

respublica18-526

А про Хмельницький і околиці ще напишу. Буде цікаво. Не перемикайтеся


Оригінал публікації ось туточки
Tags: 17-40, 650 d, друзі, життя, концерти, музика, оленка, осінь, подорожі, позитифф, україна, фести, фестивалі, фото, фото18, я фонад
Subscribe

 • Про спорт

  Давай, займемось з тобою, Давай займемось спортом Під ці акорди... Hayirli tong Який вид спорту в Україні другий за охопленням і популярністю?…

 • Про диски

  Починаю день, як звичайна людина, п’ять хвилин на їжу, збирання годину забирає, Голова іде коловоротом, приїлися вже буденні турботи. Прямую…

 • Про весну на колесах

  Все, що знане й давно відоме — читати дерева, ніби псалми. Пишеться, пишеться без утоми книга полів цієї зими. Цієї весни знайшов нову…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments