falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Недільне

осінь - час лікувати печінку ©Попри моє теперішнє скептичне  відношення до безкоштовних сейшенів. Я дав таки себе витягнути в неділю на Оболонську набережну. І що ще більш дивне мені там сподобалось). Немало звичайно на це вплинуло, що ми прийшли на свято пива Оболонь зі своїм ППБ)) . Прийшли і попали на саундчек Юркеша. Я ніколи не чув його в живу... виявляеться даремно!!! Неймовірне поєднання фолку, року, панку. Особливо порвало коли почали співати пісеньку Мати.. на слова Шевченка, а на музику Рамштайну)).Далі були там змагання з пивом оболонь, які дуже органічно доречі вписувались в свято. Ну... були вони в перемішку з виступами артистів. От про них трошки  і напишу.


Писав вже й знову повторюся. Неймовірний позитив. Веселі, хоча й серйозні за змістом тексти. Безбашено драйвова музика. Легке спілкування з залом. Реально знову хочу до них на концерт. ЗІ. Рома порвав))


Далі виступала Євгенія Власова. Тупа корова з комплексом великої зірки. Я тут така ахуєнна, цілуйте мені.. носа. Нє.. ну як можна реагувати на слова : Я не буду співати, поки ви мені не зааплодуєте!!!!!!!!!!??? А бо заїджені : Я не бачу ваших рук!!!  Буееее. Добре якби співала...а то після кожної фрази воно сунуло мікрофон у натовп. Хоча слів все одно ніхто не знає.. Кароч гавно гавном...особливо як людина.Скрябін. Ну що сказати. Хочу так само стрибати в 41 рік!))) Чувак порвав)) неймовірним позитивом і настроєм. Своїм вмінням тримати натовп. Просто своїми піснями! Уважуха чуваку!А взагалі просто хотіло подякувати організаторам! Все було класно! Тут без сарказму.. А особливо хотілося подякувати за 2 (аж) біотуалети на всю набережну. Тут вже з сарказмом.
 
Tags: Київ, друзі, концерти, придурки, я
Subscribe

 • Про мости

  Розділила два села неспокійна річка, До весілля доросла і сестра Марічка. Річку в брід не перейти, міст не обминути Та вода аж до моста, до моста…

 • Про хміль

  Ой не п’ються пива-меди, Не п’ється вода… Прилучилась чумакові, Гей-гей, гей-гей, У степу біда. Dzień dobry Яке пиво…

 • Про житло

  Хей, друг, що сталося з нами? Де все те, що будували роками? Ночі і дні, зйомні квартири Кайф навесні, твої рок-кумири, І ті хто назавжди змінили…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments