falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

враження однієї доби

ой, були на селі..©

Все же біжимо. Вчора був на святкування ювілею баті. Святкував він його в своєму.. та й , мабуть , таки і моєму рідному селі. За добу зловив скільки вражень... прям в шоці.
Враження 1.
Я три роки думав, що у бальків темно бордова машина. А вона виявляється чорна. От такий от я охуєнний син.
Враження 2.
Дідотжог. Сказав, що на святкування вдіне ТІЛЬКУ ту сорочку, в якій їз див до баті в Севастополь, коли він там служив. А це було десь в 79 році!!!! ну чо)) знайшли)) погладили)).
Враження 3.
Я от зажди офігівав як мої родичі на мене не ображаються. Родичів в мене там мабуть з півтисячі)) . Я більшості навіть не пам*ятаю як звуть. А вони мене пізнають. Знають багато про моє життя.
Враження 4.
Зустрів чувака. Якого не бачив років так 12. Він мене пізнав...Нагадав як ми у войнушку на будівництвах грали... ех.. щасливі були роки. Все ще дивуся як мене там ще пізнають!!!!!!
Враження 5.
Я думав такого не буває. Але от побачив родину, які вже одружені близько 10 років,в них двоє дітей і вони люблять одне одного не трохи не меньше, ніж тоді.. Щасти тобі брате! Я тобі по білому заздрю.
Враження 6.
Небо. Яке неймовірне в селі небо. Жителі міста це майже втратили. Небо всипане зорями. Це прекрасно.
Враження 7. 
НУ ЙОГО НАХУЙ їздити по лісовим і польовим дорогам зранку з будуна. Американські гірки відпочивають.Нє-нє-нє)) ви не подумайте)) я витримав))
Враження 8.
В Користишеві на автостанції продають афігітєльні біляші!

 
Tags: подорожі, свята, я
Subscribe

 • Про сніданок

  Хочу тебе, З тобою, кохана, прокидатись на ранок. Хочу тільки тебе – в ліжко тобі приносить сніданок. Доброго ранку. Чи є у вас якийсь…

 • Про урбан

  Повз Мій Двір-Ворітечка Голубка летіла Не'ддав мене Мій Батенько За кого хотіла Та'ддав мене Мій Батенько Та за Воєводу У Чужий Край-сторіноньку…

 • Про колір

  Хочеш, я твоїм кольором буду, Восьмим кольором, восьмим чудом, Білим... я буду білим, як сніг, Якщо ти ним бути дозволиш мені. Kaliméra…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments