falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про Франфуркт-на-Майні. Частина перша. Нічна

Заплелися у коси сотні тисяч доріг,
Ці дурні хмарочоси я збагнути не зміг,
То в полоні асфальту скам’янілі думки,
Моє серце квадратне вже не пише віршів.


Трошки попустило вже від потрясіння по втраті частини фотографій з відпустки. Тож розпочинаю писати про свій невеликий двотижнеий тріп.
Починаю, як не дивно,  не з початку. Тут просили про Франфуркт. То ж з нього і почну. До того ж пости будуть невеликі, бо міста виявилося надто мало.


franfurkt-11.jpg
Франкфурт-на-Майні був для мене містом пересадкою з Вільнюса до Тузли. Пересадка тривала майже добу, час підбирав так, щоб хоч трошки подивитися місто.
Начитавшись про величезний франфуртський аеропорт, я дуже боявся там заблукати і втратити час на добирання до міста, а потім боявся заблукати і пропустити свій рейс в Боснію і Герцоговину.
Все виявилося набагато простіше)). Я просто переплутав аеропорти!)

Приїхавши в аеропорт Вільнюсу я ,звичайно ж, почав шукати номер стійки реєстрації на табло і був безмежно здивований, що рейсів на Франфуркт було два. Біля одного з них стояла позначка (HHN).
Звичайно ж це був мій рейс і був він в аеропорт Франфуркт Ханн, який знаходиться в 140 км від міста Франфуркт.
Проблема з блуканням в німецькому аеропорту відпала сама собою. Виникла інша проблема - як добратися до міста? Благо литовці не жадібні на інет в громадських місцях і інформацію я знайшов.

Дві години поряд з тітонькою, яка явно боялася літати і яку ковбасило по повній, аплодисменти ( так, в Європі також аплодують пілотам. Я ж ненавиджу цю тупу традицію), гори сміття в літаку ( німаки виявилися тими ще свинями. Пляшки, упаковки з під чіпсів і печива, папірці розкидані салоном, навіть використаний памперс залишили на сидінні), і я в Німеччині.

25 євро ( це приблизно ціна на літак з Вільнюсу ) і я маю денний квиток на шатли між Франфурктом і аеропортом Франфуркт Ханн. Квиток в одну сторону коштує 15 євро. Добра тітонька ще мені пояснила, на який автобус назавтра мені треба сісти , щоб встигути на свій рейс, що було зовсім не зайвим. Бо до міста добиратися близько двох годин.

В мене звичайно була ще з'явилася дурна думка махнути в Люксембург, який ближче до летовища на десяток кілометрів, але проплачений хостел змусив передумати.

Автобус з аеропорту Франфуркт Ханн прибуває до центрального залізничного вокзалу міста - Frankfurt Hauptbahnhof. По дорозі він завертає в аеропорт Франфуркт, деякі рейси завертають ще до залізничного вокзалу в місті Майнц. Ну як я казав є баси в Люксембург.

Переміщення трохи затягнулося, я був дуже втомлений . Нічну фотосесію міста робити було ліньки і я вирушив до хостелу по вулиці Кайзерштрассе.

Після майже рідного Вільнюсу місто виявилося..е... незвичним. Купи негрів, індусів, китайців. На вуличках, якими мене вела мапа я зустрічав тільки турецькі, індуські, китайські магазини, кафешки, кав'ярні. Враження були ...е... трохи незвичними і неоднозначними. До того ж ціни у вітринах трохи лякали ( шаурма 5-7 євро). Навіть проскакувало бажання якось швидше звалити звідти далі по маршруту.
Але це тривало, поки я не вийшов на набережну...


franfurkt-12.jpg

Мій хостел знаходився на південній частині ріки Майн... хоча, хостелом його назвати доволі важко. Уявіть такий собі шестиповерховий будинок, який повністю відданий під хостел. На ресепшені 3 людини.. купа подорожуючих на поверхах. Ціна теж ніочінь. Дуже нагадувало гуртожиток величезний.
 23 євро ніч в шестимісному номері. Це при тому, що я бронював за місяці чотири. І цей хостел був один з небагатьох з вільними місцями. Виявляється в ці дні був книжковий ярмарок у Франфуркті. Один з найбільших в Європі.

Хоч яким я не був втомленим, але після побаченого я не міг не взяти камеру і трохи піти пофоткати . Нажаль , за годину розпочався сильний дощ, і заспокоївши свою совість ( як же можна не фоткати таку красу) я пішов відпочивати.

Про те , що на світлинах і взагалі історію міста я вам трохи розповім наступного разу , а зараз просто фотки.


franfurkt-1.jpg

franfurkt-2.jpg

franfurkt-3.jpg

franfurkt-4.jpg

franfurkt-5.jpg

franfurkt-6.jpg

franfurkt-9.jpg

franfurkt-15.jpg

franfurkt-16.jpg

franfurkt-17.jpg

franfurkt-19.jpg

franfurkt-20.jpg

franfurkt-21.jpg

Вгадайте, що я першим зробив зранку? Ну ок. Після того, як входив в туалет і почистив зуби?
Правильно, пішов фоткати. Але про то наступного разу. Не перемикайтесь.


Оригінал публікації ось туточки
Tags: 650 d, краса, німеччина, нічне, осінь, подорожі, тріп16, фото, франфуркт, я, я і друг мій таракан, яке ж я пиздовате!
Subscribe

 • Про урбан

  Повз Мій Двір-Ворітечка Голубка летіла Не'ддав мене Мій Батенько За кого хотіла Та'ддав мене Мій Батенько Та за Воєводу У Чужий Край-сторіноньку…

 • Про колір

  Хочеш, я твоїм кольором буду, Восьмим кольором, восьмим чудом, Білим... я буду білим, як сніг, Якщо ти ним бути дозволиш мені. Kaliméra…

 • Про пелюстки

  А час мина, нема за шо, І восьме березня: І я своїй коханій - Тюльпани в целофані... У всьому можна знайти позитив. Навіть у пандемії. Рік тому…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments

 • Про урбан

  Повз Мій Двір-Ворітечка Голубка летіла Не'ддав мене Мій Батенько За кого хотіла Та'ддав мене Мій Батенько Та за Воєводу У Чужий Край-сторіноньку…

 • Про колір

  Хочеш, я твоїм кольором буду, Восьмим кольором, восьмим чудом, Білим... я буду білим, як сніг, Якщо ти ним бути дозволиш мені. Kaliméra…

 • Про пелюстки

  А час мина, нема за шо, І восьме березня: І я своїй коханій - Тюльпани в целофані... У всьому можна знайти позитив. Навіть у пандемії. Рік тому…