falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про різний Гогольfest

Какие-то шуты на потешном столбе висят,
Тут нечего ловить, не задерживай беглый взгляд.
Ты лучше посмотри, как там реет победный стяг,
Веселый кинофильм просто великолепно снят.Перш за все дозволю собі не погодитись з журналістами, які в переважній більшості своїй написали, що Гогольфест неможливо було роздивитися цього року за яскравим Кураж Базаром і ятками фуд-корту.
Хто шукав, той знаходив. Мені теж не дуже подобається локація "Платформи", але вона не поглинула Гогольфест, просто завжди андеграундний фестиваль спробував вибратися , нарешті з підпілля і стати частиною масової культури, зробити інакше мистецтво модним. Вийшло тільки наполовину. У вихідні територія артзаводу ломилася від "прогресивної" молоді, яку в тому числі приваблювали і барахолка з їжею, по ходу хіпстери і співчуваючі завертали періодично на якусь виставу чи концерт.
Ситуація в будні була трохи іншою... вечорами величезна територія "Платформи" пригнічувала пусткою і тишою, лише невеличкі острівки вистав і концертів розривали цей вакуум .Трошки на ці острівки потрапив і я. Не все сподобалось, але про те я чесно попередив в темі посту.

theatre-136.jpg

Перше про що розкажу, чи то , мабуть таки більше , покажу є вистава "Попи, мєнти, бабло, баби " яку представляв на Гогольфесті "Дикий театр".
Анонсувалося як вистава-треш. Треш і конркультуру я люблю, тому і проміняли ми "Депеш мод" на це.
Історія яку розказують актори, це перефразована на сучасний лад п'єса сучасника Шекспіра Джона Вебстера "Герцогиня Мальфі" . А ще це перша вистава в моєму житті з якої я пішов добровільно, а не за збігом обставин.
Ні, мене не злякали ні матюки, ні чорнуха, ні напівголі тіла... Просто це сильно нагадувало хуйовий КВН. От нічого проти КВН , як такого, я не маю, але зуйовий зовсім не зайшов. Плоскі боянисті жарти, невражаюча гра акторів , до того ж технічні проблеми... Трохи далі від третього ряду нічого не було ні видно не чути.
Ну і судячи з кількості людей, які не повернулися після першої дії - я з такими думками не унікальний.
Тож і треш в театрі треба вміти зробити...

theatre-6.jpg

theatre-9.jpg

theatre-15.jpg

theatre-21.jpg

theatre-29.jpg

theatre-32.jpg

theatre-36.jpg

На танцювальну виставу "Дзеркало світу" ми потрапили трохи випадково. Прийшли на іншу, але трохи раніше. І можна сказати, що організатори нас туди мало не насильно загнали. Дякую їм за те.

В рамках ГОГОЛЬFEST. ВАВИЛОН хореограф Олена Пуль презентувала свою нову постановку, створену за мотивами добре всім знайомого сюжету "Снігова королева". Вона має свій погляд на філософську казку Андерсена.

Скажу чесно, я з тих " мужиків, які не танцють" © , і просто не можу оцінити якість хореографії.Власне, це перше щось танцювальне з того, що я відвідав в житті). Але дуже сподобалося. Красиво, коли історію можна розказати без слів, тільки рухами, але за умови, що робити то треба красиво.

theatre-45.jpg

theatre-55.jpg

theatre-60.jpg

theatre-67.jpg

theatre-72.jpg

theatre-75.jpg

theatre-77.jpg

theatre-79.jpg

Нажаль не додивилися до кінця ( буквально кілька хвилин), так як поспішали на кабаре-цирк «БАБИ BABYLON». Третій перформенс Влада Троїцького , що я бачив на цьому фестивалі.
Ця вистава сподобалася найбільше.
Взагалі трохи дивно спостерігати неймовірних Dakh Daughters на сцені і розуміти... що зовсім не вони тут зараз в центрі уваги. Так вони класні, так запальні, але то все акомпонемент тому дійству, яке творять на сцені повітряні гімнасти, еквілібристи ,віджеї . Просто молоді циркові артисти яких ПРЕ. От сме це слово "пре". Вони кайфували від того що робили на сцені і спостерігати за цим було неймовірно приємно.

theatre-85.jpg

theatre-94.jpg

theatre-102.jpg

theatre-112.jpg

theatre-115.jpg

theatre-121.jpg

theatre-123.jpg

theatre-124.jpg

theatre-130.jpg

theatre-133.jpg

theatre-138.jpg

theatre-144.jpg

theatre-146.jpg

Оригінал публікації ось туточки
Tags: 650 d, вихідні, київ, концерти, мистецтво, оленка, позиитифф, супер, театр, фести, фото
Subscribe

 • Про кар'єру

  Хей, брат, навіщо лишати на потім Пусті слова, завал на роботі? І кожен раз стиснуті груди Хто проти нас? Тут наші люди Так було, так є і так буде.…

 • Про лозу

  Розлили вино на столах І несподівано оп'яніли І хтось сказав: Пе — ре — пи — лись! Günaydın Любите вино? Біле? Червоне?…

 • Про дороги

  Хтось метнув неминучу стрілу. Захиталось струнке оперіння, І, негаданий креслячи лук, Під ногами тікає каміння. Labas rytas Бруківка краще чи…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments