falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про Тбілісі. Частина перша. Нічна

Земля далёкая!
Чужая сторона!
Грузинские кремнистые дороги.
Вино янтарное
В глаза струит луна,
В глаза глубокие,
Как голубые роги.

В Тбілісі я вирушив у відрядження ,доволі так несподівано. В середу сказали, в неділю полетів.
Про політ YANAIR особливо і розказувати нема чого. Ну хіба що кормлять не надто смачно. І ніяк не можу зрозуміти до чого там в обіді ота булочка. Ніякої намазки до неї немає, для чаю вона трохи черствовата...Але плюсом авіакомпанії є те. що побачивши двох таких немаленьких пасажирів відразу запропонували місця біля аварійного виходу.
Три години польоту ( раніше 2, але зараз облітають Крим і Донбас) і ось він - міжнародний аеропорт "Тбілісі".

night_tbilisi-2.jpg


Весело почалося ще в аеропорту, а саме коли до мене підійшов митник і спитав що в тих двох здоровенних коробках, які я знімаю з конвеєру. В коробках були семпли, які ми везли грузинським партнерам, що ми з колегою і намагалися довести служакам добрих півгодини. Документів , які підтверджували не комерційність грузу в нас не було ніфіга. І тільки штампи в паспорті спіробітника, які підтверджували, що він тут вже втретє за останніх два тижні схилили шальки терезів на нашу користь.
А далі стандартно, таксі ( таксисти в Грузії - це окрема каста, то можна день розповідати), банкомат, готель, душ... і пішли повечеряти і погуляти нічним містом. Поселилися ми на лівому березі Кури, неподалік від Самеби. Так як було доволі пізно вирішили піти в центр, бо там шанс знайти відкритий кабак були набагато більшими.

Заблукали трохи, зайщли в якийсь тупиковий двір, де на ґанку парадного бухали якісь підозрілі тіпочки. Окликнули нас, сказали що двір не проходний... дізналися що ми з України - змусили ( а ми так опиралися, що капець) випити з ними вина. Показали дорогу.

В ресторанчику ( назву якого я успішно забув) ми явно переоцінили свої сили. Замовили по 6 хінкалі, я пива ще крафтового темного, 300 грамів чачі на двох. Вирішили взяти хачапурі по -аджарськи. В меню вони були чотирьох розмірів, ми ж звісно вибрали найбільший " Титанік". Ти танік виявився справді нічогеньким таким, нажаль я його не сфоткав. Щоб уявити масштаб, два здорових мужика під 600 грамів чачі ( на 300 ми не зупинилися)змогли ум'яти тільки п'яту його частину. Тут алкоголь дійшов до мозку і колєга поїхав в готель ( правда він розказував, що потім ще десь квасив з компанією збірною з кавказьких народів) , а я звичайно пішов фоткати. Я смутно пам'ятаю процес, але горизонт при обробці рівняв конкретно так. Проте щось вийшло).
Показую, власне.

night_tbilisi-4.jpg

night_tbilisi-5.jpg

night_tbilisi-6.jpg


night_tbilisi-7.jpg

night_tbilisi-8.jpg

night_tbilisi-9.jpg

night_tbilisi-10.jpg

night_tbilisi-11.jpg

night_tbilisi-12.jpg

night_tbilisi-13.jpg

night_tbilisi-18.jpg

night_tbilisi-21.jpg

night_tbilisi-26.jpg

night_tbilisi-28.jpg

night_tbilisi-30.jpg

night_tbilisi-32.jpg

night_tbilisi-33.jpg

night_tbilisi-35.jpg

night_tbilisi-36.jpg

night_tbilisi-38.jpg

night_tbilisi-39.jpg

night_tbilisi-40.jpg


Ще буде цікавого. Не перемикайтесь
Оригінал публікації ось туточки
Tags: 650 d, алкоголь, грузія, нічне, подорожі, робота, фото, фото16, яке ж я пиздовате!
Subscribe

 • Про міста

  Але це було щастям: у ночі туманні та хмарні заблукати у місті, де квітнуть осінні ліхтарні, і довіку ходити удвох по висячій плантації, де…

 • Про воду

  Повільний корабель вантажений піснями темряву випалює сигнальними вогнями, Пливе до нестями, пливе до знемоги. Шукає землю любові і тривоги.…

 • Про кольори

  Хочеш, я твоїм кольором буду, Восьмим кольором, восьмим чудом, Білим... я буду білим, як сніг, Якщо ти ним бути дозволиш мені. Kaliméra…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments