falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про клуб

Поп'єм пивка, минуле пригадаєм,
І не біда, що захмеліла голова.
Я Оболонь тебе люболю і поважаю
І це, повір, для мене не пусті слова.

sos-13.jpg

Сьогодні був на мітингу в підтримку Дитячої вітрильної школи олімпійського резерву "Оболонь", яка знаходиться в затоці Собаче гирло і займає такий ласий шматок землі.Зазначу, що майже єдина дитяча школа такого рівня в Україні. З тих, що залишилися...

Передисторія така. 21 березня, група п полосатих купальниках і нашивках "Айдар", які виявилися спочатку охоронною фірмою " Легіон Б", а потім взагалі ГО " Спілка ветеранів АТО", під керівництвом отого чувака, що на фото ( представився Золотухіним) і славнозвізного "адвоката" будинку профспілок Балабана ( пам'ятаєте Ел'Каффа в будинку профсоюзів?) приїхали до яхт клубу скрутили руки охороні яка натомість офіційно там працювала , викинули охоронців за паркан позабирали мобільні телефони . Зайшли в приміщення Бухгалтера ,Директора ,Зам Директора та змінили замочні скважини . Бугалтер та Зам директор не мали змогу увійти до свого робочого приміщення . Так як і ми не мали змогу увійти на територія Яхт Клубу у якому знаходяться наші вітрильні судна та такелаж .

sos-30.jpg

Золотухін і Ко( тіпочкі тітушного виду, не всі навіть формі маячили сьогодні за ним) розказує, що прийшов захищати клуб від РЕЙДЕРІВ.
Оцих рейдерів, які нижче на фото. Оцініть.

sos-4.jpg

sos-3.jpg

sos-12.jpg

Працівники клубу за допомогою поліції відмахалися від "героїв" і сьогодні вийшли на мітинг під стіни КМДА.Вийшли масштабно. На хрещатику замайоріли вітрила. Під стінами мерії зібралися не тільки оболонці , а і представники інших клубів і взагалі яхтсмени Києва. Від мала до велика.

sos-2.jpg

sos-5.jpg

З натяком...
sos-6.jpg

sos-7.jpg

sos-16.jpg

sos-18.jpg

sos-20.jpg

sos-21.jpg

sos-22.jpg

Побачив комонавтів - прифігів. Але підійшов поговорив - їх привезли саме через велике скупчення дітей, саме для їх захисту.

sos-23.jpg

Коли дудіти в туманні горни почали голосно з КМДА вийшов який тіпочок. Домовився я так розумію про парламетарів.

sos-25.jpg

sos-27.jpg

sos-29.jpg

Завершилося , здається, позитивно. Школа залишиться на балансі міста.Велика дяка хто підтримував і прийшов.
Офіційна інфа:

Врешті, ініціативна група, в складі президента ВФУ Родіона Лука, президента КФВУ Євгена Кисельова, директора СДЮСШОР «Оболонь» Юрія Даценка та члена президії ВФУ Олексія Ковальова зустрілася з представниками КМДА.
За словами Родіона Лука, київська влада визнала проблему і атаку на території школи, договір оренди землі, на якій вона розміщена, Київській міській раді профспілок буде скасовано, а на базі СДЮСШОР «Оболонь» буде створена комунальна школа, яка належатиме міській громаді.
Цю інформацію підтвердив начальник управління молоді та спорту КМДА Олексій Трофимов. Він запевнив, що ситуація буде вирішуватись виключно у правовому полі і під наглядом КМДА.


Медіа було багато, але зайвий розголос не завадить.Дякую


Оригінал публікації ось туточки
Tags: 650 d, київ, люди, позитифф, протест, фото, фото16, це пиздець, яхти
Subscribe

 • Про мости

  Розділила два села неспокійна річка, До весілля доросла і сестра Марічка. Річку в брід не перейти, міст не обминути Та вода аж до моста, до моста…

 • Про хміль

  Ой не п’ються пива-меди, Не п’ється вода… Прилучилась чумакові, Гей-гей, гей-гей, У степу біда. Dzień dobry Яке пиво…

 • Про житло

  Хей, друг, що сталося з нами? Де все те, що будували роками? Ночі і дні, зйомні квартири Кайф навесні, твої рок-кумири, І ті хто назавжди змінили…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments