falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про Джуринський водоспад

Водоспадом – водограєм
Свої коси розпущу.
Долі усміхнусь навзаєм
І тебе не відпущу.
Коли пити алкоголь трошки піднабридло, як і їсти - вирішили зайнятися культурною програмою.
Меседж Положинського "Розтрусіть свої сідниці" було прийнято до уваги. Зібралися і пішли в сусіднє село. До Джуринського водоспаду.

vodospad-33.jpg

Дороги ніхто особливо не знав, але то не виявилося проблемою. Спочатку просто йшли в потрібному напрямку. Потім вийшли до річки Джурин, а у водоспадів є така особливіть, вони знаходяться на річках ( ггг). а отже шукати їх набагато легше ніж інші цікаві місця.

vodospad-3.jpg


vodospad-4.jpg

Але все виявилося ще простіше . Дорога від Устечка до водоспаду маркована якимось туристичним клубом. Тож просто йшли срібним лісом. Після туману вдарив мороз і все навколо вкрив іней. Неймовірно красиво.

vodospad-8.jpg


vodospad-11.jpg


vodospad-15.jpg

vodospad-19.jpg


vodospad-21.jpg


Годинка пішки і ми побачили перші будівлі водоспаду.

vodospad-22.jpg


Джуринський водоспад є найбільшим водоспадом рівнинної частини України (16 м). Але якщо судити не лише за висотою, а, що важливіше, за об'ємом падаючої води, то він лідер.
Правда, варто сказати, що Джуринський водоспад штучний. Зараз це вже не помітно, та й походження його - чи то легенда, чи то правда. Припускають, що 400 років тому турки перегородили шлях річці Джурин, щоб мати доступ до замку по суші. Нове русло й утворило водоспад.

Повна висота водоспаду 16 м, ширина — до 20 м, кількість каскадів — 3.

vodospad-29.jpg


Водоспад , незважаючи на морози не замерз повністю. Але льоду було багацько. Епічно виглядало все це.

vodospad-30.jpg

Територія навколо доволі цивільна. Є смітники, туалети, влітку, видно працюють якісь точки з продажу водички.Зроблені нормальні доріжки, сходи різні. Нормальна така туристична місцина. vodospad-39.jpg

vodospad-49.jpg

vodospad-34.jpg

vodospad-51.jpg


vodospad-54.jpg

vodospad-55.jpg


Фотографіями важко передати масштаб місця, але воно зачаровє і просто дивитися на лід можна годинами. Ми б можливо так і зробили б, якби було не так холодно, а поруч не манив Червонорудський замок. До якого ми і вирушили далі. Але про те іншим разом. Буде цікаво. Не перемикайтесь.

vodospad-56.jpg
 

Про Устечко
Про костел
Оригінал публікації ось туточки
Tags: 650 d, вода, друзі, зима, нр, подорожі, україна, фото, цікаве
Subscribe

 • Про стіни

  Малюнки на стінах Слова на бетоні Про те що постійно Про те що вагомо Tere hommikust Який напис, бачений вами на стіні вам запам'ятався…

 • Про слова

  Навіщо нам слова, Навіщо нам слова – ми можем і без слів, Була би я німа, Була би я німа – ти теж би онімів, Ми вчили б мову риб... Bună…

 • Про вершини

  Я піду в далекі гори На широкі полонини, І попрошу вітру зворів, Аби він не спав до днини. Buenos días Якщо довго дивитися на гори, то гори ...…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments